Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek megéri pihenőszéke...

Szerintetek megéri pihenőszéket venni? És milyen magasak ezek? Tényleg van olyan ami etetőszéknek is használható?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hasznos volt. Így, ha a kislányom nem aludt, tudtam vinni magammal a lakásban. Amíg nem ült, én ebben etettem. Több dőlésszögbe is állítható, így már pici kortól használható.Nekem ilyen volt, mint a legfelső: [link]
2010. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike és milyen magas mint egy szék vagy alacsonyabb?
2010. jan. 11. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, de nem használtuk ki. Nem is igazán szerette, mert nagyon belesüppedt (Chiccos volt, hasonló mint a link alatt láthatók). Kb. olyan magas mint a hordozó és több ponton rögzíthető. Én mindig a hordozóba etettem, azt is le tudtam fixálni és tökéletes volt.
2010. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan volt amit az első belinkelt, jól ki lehetett használni, majdnem vízszintesig dönthető, hintáztatható, kényelmes puha. Amikor elkezdtük a hozzátáplálást még nem tudott etetőszékben ülni, így a pihenőszéket eggyel magasabb "ülésbe" állítottam, feltettem magam mellé a kanapéra és ott kanalazgattunk. Olyat vegyetek ami több szintbe állítható, esetleg hintázik is mert a hintamozgás nagyon-nagyon fejleszti a néhány hónapos babák idegrendszerét, de gondolom erről már olvastál.

26 hós+ 2 hós

2010. jan. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, kb olyan magas mint a bébihordozó, tehát a földtől 20-

30 cm-re ül a baba.

2010. jan. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt vedd figyelembe, hogy hova tudod rakni babával együtt a széket, ahol biztonságban van.


Én azért nem akartam (anya akart volna ezt karácsonyra), mert kétszobás a lakásunk: a hálóban van a gyereksarok is, ha ott vagyok, akkor a nagyágyon elvan a gyerek. A nappaliban a földre vagy az asztalra tudtam volna tenni (földre nem akartam mindig, asztallal meg félnék), a konyhában meg nincs olyan nagy felületünk, ahova tehetném.

Szóval nálunk felesleges volt, van autós hordozónk, néha abba szoktam beletenni... nagyon néha.

Vagy amit most szeretünk, de az nem hintáztatható, de "beszélgetésre" tökéletes a szopipárna pélbehajtva, és rá hanyatt a gyerkőc.

2010. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget.
2010. jan. 12. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!