Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vennétek szoptatáshoz ilyen...

Vennétek szoptatáshoz ilyen fotelt?

Figyelt kérdés

Mivel külön szobája lesz a babának, jó lenne olyan fotel amiben kényelmesen tudom majd szoptatni.

Első baba lesz, így nem tudom hogy érdemes-e ilyenre költeni?!



2014. okt. 6. 15:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Itt a link, ilyesmire gondolok:

[link]

2014. okt. 6. 15:25
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges en a lakas barmely pontjan el tudok kenyelmesen helyezkedni. a szopi parna viszont nagyon hasznos azt mindenkepp vegyel.
2014. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt (illetve van, de csak dísz a szobában), kényelmes, de én nem sokáig tudtam szoptatni, így nem használtuk ki. A szopipárna számomra teljesen felesleges volt, csak akadályozott.
2014. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha van külön szobája, akkor szerintem ezek szuperek: [link]

Nekünk olyan fotelünk volt, amilyet linkeltél, nem szoptatram benne, mert nem volt túl kényelmes. Ha lesz második gyerekünk és elég helyünk, akkor veszünk egy ilyen linkeltet.

2014. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja szopipárna nekünk se vált be.
2014. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ezért ne vegyél. Én bárhol kényelmesen megszoptattam, ahol hátra tudtam dőlni. Szopipárnám sem volt.
2014. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

felesleges.

nappali, sima fotel, kanapé teljesen jó.

ha a gyerekszobában akarod szoptatni és külön tartani az első hetekben hónapokban tőletek, akkor vidd be azt, ami van, de én örültem, hogy nem kell ingáznom, költözött hozzánk mindenestől.


egyébként utólag is vehetsz, ha úgy érzed még akkor is, hogy kelleni fog.

2014. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges előre. Lehet, hogy fekve fog jól esni pl., még ráér.
2014. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyet nem, mert ez szörnyű, de amúgy vennék igen, tetszik amit az egyik valaszado linkelt, de horror ara van.
2014. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szoptatásnál az a kényelmes, ha nem kell tartanod a baba súlyát (ami hamar lesz 3-ból 7-8 kiló) vagy ehelyett rágörnyedned - plusz felteheted a lábad. Próbáld ki, hogy erre neked, a magasságodhoz melyik bútordarab kényelmes.

Szerintem egyébként fekve szoptatni a leggerinckímélőbb és ha sokat ébred a baba, éjszaka úgyis vízszintesbe vágyik az ember lánya, legyen bármilyen szuper fotelje.

2014. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!