Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csináltatott valaki mellműtéte...

Csináltatott valaki mellműtétet a szoptatás befejezése után?

Figyelt kérdés
még annál is kisebb lett a mellem,mint volt.van valakinek tapasztalata?
2014. okt. 25. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs. De egy ismerősöm saját testzsírral való feltöltést csináltatott. Ez persze nem olyan eredményt ad, mint a szilikon, és nem is végleges megoldás, de kevésbé fájdalmas, olcsóbb, és természetes. Egy másik csak felvarratta, mert lógott. Szilikonmelle csak egy volt osztálytársamnak van, de ő nem szült még. Nem írtad, Téged milyen megoldás érdekelne.
2014. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, harmadik gyermekem elválasztása után szörnyen nézett ki a mellem, lapos, kicsi és lógó volt. Eltelt több mint egy év mire regenerálódott! Adj magadnak időt.
2014. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nem tudtam,h más megoldások is vannak.én türelmes lennék,de nagyobb nem lesz,és alapból kicsi a mellem.ezért gondoltam erre.
2014. okt. 25. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
En gyerek elott csinaltattam, szoptatastol se lett baja.
2014. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A saját testzsíros feltöltés az olyan, hogy a combból/hasból leszívott zsírral töltik fel a melleket. Csak egy kis metszést ejtenek, ahol bevezetik a csövet. Az, hogy mennyire tartós, szervezetfuggő. Ha fogysz, és hajlamos vagy mellből fogyni, hamarabb lemehet. Nameg olyan hatalmas méreteket se lehet vele elérni, de gondolom, nem is az a cél. Ha nem vagy szilikonpárti, vagy költséghatékonyabb megoldást szeretnél, ez jó alternatíva lehet.
2014. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem A-s mellekből pár év alatt visszanőttek D-sekké. Várj vele.
2014. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.nekem D-biztos "nem nő vissza"-mert sosem volt ekkora
2014. okt. 27. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!