Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha náthás vagyok, szoptathatok...

Ha náthás vagyok, szoptathatok? Természetesen tennék maszkot. És ha belázasodok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kb 200 kérdés van, amiben ugyanezt kérdezik. Keress vissza, naponta két ilyen kérdés jelenik meg legalább.
2010. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.nem volt időm visszakeresni,gyorsabb volt megírni.rendes vagy,hogy válaszoltál.
2010. jan. 26. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szoptathatsz (kell is, mert ha ragályos, akkor a tejben már benne vannak az ellenanyagok, így jóval nagyobb eséllyel nem kapja meg a baba), náthásan és lázasan is. Nem lesz forró a tejed, ha ettől félsz. (nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget :)))) )
2010. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptathatsz lázasan , náthásan és még sokféle betegséggel. Így még védi is a tej a babát. Nagy valószínűséggel nem lesz beteg, ha mégis, gyorsan felépül.

[link]

2010. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igy van,szoptatni is kell! Mi a párommal már 2x is voltunk betegek és a babám nem kapta el! Már 7 hónapos és 1x sem volt beteg :)
2010. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptathat náthásan, sőt lázasan is. Kivétel a tbc és az aids. A tejbe a kórokozók nem mennek át, viszont a szervezeted által termelt "ellenanyagok" igen!

Sima náthánál én maszkot sem használnék, úgyis teli a lakás a kórokozókkal, azért mondjuk csökkenteném a puszik számát:-)

2010. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1honapja en is napokig nagyon szarul voltam,köhögtem,taknyos voltam,de etettem a fiam,maszkot se huztam.igaz ö 1ejszaka szürcsögött is,de ennyivel megusztuk.azert vigyazni kell nehogy elkapja,szoptatni mindenkepp szoptasd,lazam nem volt de ugy tudom 38ig lehet
2010. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szoptathatsz, én most pont ebben a cipőben vagyok. Férjem után most én vagyok náthás, nincs ugyan lázam, 37,3 volt a legmagasabb hőm. Fel sem merült bennem, hogy ez idő alatt ne szoptassak. Annyi, hogy nem puszilgatom annyit és rengetegszer kezet mosok. Hála az égnek, a baba jól van!!
2010. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!