Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most akkor kell fejni vagy nem?

Most akkor kell fejni vagy nem?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond, tapasztalatokra lennék kíváncsi. 6 napos a kisfiam, úgy tűnik van elég tejem, ma mértem, egy alkalommal kb 80-90 gr-ot eszik, de nem mindig 3 óránként, van hogy gyakrabban cicire teszem, és még ezután marad is a ciciben tej: Egy mellből szoptatok egyszerre.

Fejjek vagy ne? Nem mintha lenne rá idő az altatás, nagyobb gyerek stb mellett, ha meg 1 óra múlva odajutok, az már nem késő?


2014. okt. 30. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha van elég, akkor nem kell. Ha növekedési ugrásnál úgy éreznéd, hogy már nem igazán elég, akkor lehet, de akkor is jobb a gyakoribb szoptatás. Esetleg a későbbiekre, pl. főzelék készítéséhez tehetsz el pár zacskóval. A fejést sem jó túlzásba vinni, mert, ha túl sok termelődik, az sem jó.
2014. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elég a tejed akkor nem kell. én napi egyszer fejek reggel mert nagyon valtozoan eszik, ami egyik nap eleg neki, masnap kevesn ezert mindig van a hutomben tartalek 60-70 ml, ha megeszi megeszi, ha nem akkor mirelit. de altalaban megeszi es igy a melleim is szinten tartjak magukat.
2014. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fejtem, pedig rengeteg tejem volt az első pillanattól kezdve. De így is volt néhány olyan időszak, amikor jól jött, hogy gyorsan fel tutam tornázni a mennyiséget vagy eleve több volt, mint amennyit a fiam megevett. Ja, és nagyon sokáig szoptattam. Egyébként csak az első 3 hónapban fejtem minden evés után azt a mellemet, amelyiket kiürítette.

Miért csak egy mellből szoptatsz?

2014. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még az egy mellet sem üríti ki teljesen miért szoptasson kettőből?
2014. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!