Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fogamzásgátlót irnak...

Milyen fogamzásgátlót irnak fel szoptatás alatt? Ha elkezdem szedni mikortol véd a terhesség ellen? Hogyan kell szedni? Ha már nem szoptatok akkor is lehet tovább szedni, vagy akkor másik kell?

Figyelt kérdés
nem soka tejem nem tudom meddig fogok tudni szoptatni,ezért érdekel hogy célszerű e a szoptatás alattit szednem.
2008. aug. 13. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A Cerazette nevű fogamzásgátló van egyedül amit szoptató anyák is szedhetnek. Folyamatosan kell szedni, nem kell szünetet hagyni ha elfogyott 1 levél. Ha már nem szoptatsz akkor másik fajtát érdemes felíratni. A hatása két hét szedés után lesz, addig érdemesebb mással is védekezni.

Az ára elég húzós arra készülj fel.

2008. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Olvastam a válaszodat és az érdekelne mennyi az a huzos összeg amibe kerül és ha már nem szoptatok hogyan lehet átálni másikra?
2008. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász ír, majd fel másik fajta gyógyszert. Úgy is vissza kell menni rákszűrésre amikor már nem szoptatsz és akkor majd megbeszélitek vele. Az ára 3 havinak kb 5800-6000 ft között van. Írd be a google-ba és utána tudsz nézni.
2008. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokták ajánlani a Pharmatex termékeket is, időszakos fog.gátlásra. Vény nélkül kaphatók, nem kerülnek sem a vérbe, sem a tejbe. Van kúp, krém, tabletta. Engem a tabletta csípett, de a krémmel, kúppal nem volt bajom. A krémet találtam a legjobbnak. Megpróbálhatod ezeket is, ha gondolod. Üdv: Andi
2008. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a kúpnál ha esetleg van egy gyulladásod már nem olyan hatékony! Az egyik ismerősöm így esett teherbe,és akkor mondta a doki ezt
2008. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És a pharmatex is drága, a 6 adagos krém 3.000.- Ft. Jó, hogy az ember már azt is megfontolja, anyagi szempontból hányszor él házaséletet...

Én is a tabin vacilálok, sokaknak elmegy a teje tőle, elhíznak, és teherbe esnek mellette, ezért még én sem szántam rá magam, maradt a gumi.

Szoptatás után érdemes másikat iratni, mert ez nem ad tökéletes biztonságot.

Az ára valóban drága ennek is.

Folyamatosan kell szedni, nem kell szünetet hagyni. Nekem 10 napot mondott a doki védettségre, de én az egy levél bevételére esküszöm...

2008. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is most vettem Cerazette fog. gátlót, 6990 ft. volt pontosan az ára. Hát ez van, nem olcsó.
2008. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!