Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Alkoholos bonbont ettem, így...

Alkoholos bonbont ettem, így szoptathatom?

Figyelt kérdés
Kaptam az apósomtól egy bonbont, de az összetevőkben sehol nem volt hogy alkohol, csak ilyenek, hogy Cointreu pl. Már bánom, hogy nem google-ztam rá. :-( Egyet megettem, egyet kiköptem, viszont valami nagyon tömény volt benne, rendesen fáj a fejem is. 4 hós a babóm, szoptathatom vagy adjak neki lefejt tejet a fagyóból?

2014. nov. 12. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz baja szerintem, én azt olvastam 1 pohár bort is meg lehet inni szoptatás alatt.
2014. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Bevágtad a táblát? :-) Én is szoktam ilyet enni 1-1 kockával, ennyi sztem belefér.
2014. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz a tejednek ettől.
2014. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy bonbonban olyan kicsi mennyiség van, hogy kizártnak tartom, hogy attól fáj a fejed. Én igazán nem bírom az alkoholt, de több bonbontól sem lesz semmi bajom.

Simán szoptathatod.

2014. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hááát, így első blikkre nehéz megmondani. Küldd el a maradékot nekem érzékszervi vizsgálatra, akkor többet tudok mondani.
2014. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor (is) nekem szólnak általában és én segíthetek :))
2014. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis kumisz nem árt a babának.
2014. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!