Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy fejjek, hogy több tejem...

Hogy fejjek, hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés

Minden szoptatás után mindkét mellemet fejjem ki?

Vagy az egyiket mindig hagyjam meg "tartaléknak" a következő szoptatásra?

(Egy hónapos kisbabám szoptatásonként 120 ml eszik meg, 3-4 óránként éhezik meg. Ezt van úgy, hogy egy mellből tudom biztosítani neki, de van, hogy csak kettőből.)



2014. dec. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szaporító szoptatásnak szokták javasolni a mellek váltakozó fejését 7-7-5-5-3-3-1-1 percig. Nem vagyok guru, de én is ezt csináltam két szoptatás közt félidőben. Tejleadó lettem.
2014. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szaporitasra az jo amit az első ír. ha csak szinten akarod tartani, elég napi egyszer reggel a maradékot mindkettőből. így mindig lesz neki friss tartalék a hűtőbe, ha akarod este odaadod, ha nem akkor lefagyasztod. így fel tudod majd venni vele a tempót azokon a napokon is, amikor kívánósabb
2014. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be semmi, kipróbáltam ezt a horror fejésnek nevezett módszert is amit az első hozzászóló írt. És az igény szerinti szoptatást és, mindent kipróbáltam, és sosem lett annyi hogy fagyasszak. Csak annyi amennyi elég volt a lányomnak. De ennek is örültem. 6 hónapos korában el is kezdett apadni, szóval nem mindenki tud szoptatni amíg akar, hiába próbálják ezzel stresszelni az anyukákat.
2014. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ki fogom próbálni, 1-est es 2-est is.

Örülök annak, hogy van annyi amennyi éppen kell, de jó lenne egy kis tartalék fagyasztott...

2014. dec. 5. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!