Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császárral fogok szülni, és...

Császárral fogok szülni, és ha tej nem indul be könnyen használ valamit a kézi mellszívó? Vagy csak az elektromos?

Figyelt kérdés
sajnos elektromosra nincs pénzem és kézit is használtan fogok venni, de avval ugyan olyan jól beindulhat a tejem mint az elektromossal? melyiket ajánlanátok?
2010. jan. 31. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan simán szültem de elmondom szoptatós teát ittam a kórházban meg kézi mellszívót használtam.
2010. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kézi mellszívót használtam és nagyon jó volt. Amúgy van homeopátiás tejszaporító bogyó is, keress rá!
2010. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én kétszer is szültem császárral, és a tej minden probléma nélkül beindult, a lányomnál úgyszintén - nem valószinü, hogy emiatt nem lenne tejed.

Az meg mindegy, hogy milyen mellszívó - ha csak kézzel fejsz,az is elég.

2010. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, a császáros szülés után is ugyanakkora esélyed van arra, hogy beindul a tej, mintha simán szülnél, ui. a lepény leválása (leválasztása) után szabadulnak fel a tejtermelést beindító hormonok...barátnőm 2x szült császárral, mindkétszer a 3. napon úgy beindult a teje, hogy alig győzte fejni..a lányát 2 évig szoptatta, a kisfiát 1 évig, mert a pici leválasztotta magát..szóval nem a szülés módján múlik. A kézi mellszívó is jó, ha jól használod...
2010. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az első szülésem is császár volt kb 2 hét után tudtam lefejni elektromos mellszívóval 5ml még annyit sem és ez eltartott legalább 1 órát....

remélem tényleg jobb lesz, mert szeretném majd szoptatni a picit majd iszom tej serkentő teát is

köszi

2010. jan. 31. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 császárom volt,zavartalanul megindult a tejtermelődés.

A mellszívóról csak annyit hogy szerintem a kézi jobb mint az elektromos bár ez lehet hogy egyénfüggő:)

Nekem medelam van.

Jó babavárást:))

2010. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én természetes módon szültem, de 2hétig nem tehettem cicire a babámat.Betegen született és sokáig intenzív osztályon feküdt.Teljesen bepánikoltam,hogy mi lesz a tejjel.Sima kézi mellszívóm van (legolcsóbb) és azt használtam.Ittam tejserkentő teát és szedtem homeós bogyót.5,5hónapos a babám és csak szopik.Veled sem lesz semmi baj.Minden jót kívánok és sok-sok tejet :-)

2010. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 6 napja szültem császárral, nagyon sok energiámba került, hogy azonnal, műtét után elkezdjem szoptatni (nem is tudtam jól mellre tenni, mert nekem is fájt mindenem+nem tudtam mozogni rendesen). Azután mindig amikor kihozták, erőltettem a szopit, ha aludt, felébresztettem. A gyerekágyas osztályon magamnál tartottam éjjel-nappal, hogy mindig tudjam szoptatni és ne tápszerezzék...Kisebesedett, hólyagosodott a cicim...DE a végeredmény: 40 ml-t evett amikor kijöttünk, azóta óránként szinte 50-60 millit ad a cicim és tovább nő a mennyiség. Megéri vele szenvedni!!!:)
2010. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat tényleg mindent megteszek hogy most sikerüljön!

Köszönöm mégegyszer

2010. febr. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!