Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívót szeretné...

Elektromos mellszívót szeretnék venni. Melyik jobb, az Avent vagy a Medela?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már ezer ilyen kérdés volt fent, de hiába olvasgatom, nem kapok választ és nem szeretnék a harmadik mellszívóval is befürödni. Főleg, mivel elég drágák...

Le tudnátok írni, hogy melyik miért jó nektek vagy miért nem? Örülnék, ha a típusa is szerepelne, mert több fajta van, ahogy láttam.

Előre is köszönöm!


2010. febr. 1. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Medela van. Még az első gyerkőcnél vettem, a másodiknál is használtam, kifogástalan. Megfelelő a szívóereje, mert állítható. Plusz funkció, hogy elemmel is lehet működtetni, bár ezt én sosem próbáltam.

Annyi volt a hátránya, hogy nagyon kemény műanyag a szívófeje, de erre is lehet venni szilikon szívófejet, amivel már sokkal kényelmesebb. Emellett van kézi Medela is, azt is nagyon szerettem.

2010. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kézi Avent van, ami azért jó, mert én szabályozom az erősséget. Volt amikor begyulladt a mellem, és akkor nagyon lassan, nagyon óvatosan tudtam csinálni vele. Tudom, hogy te elektromosat keresel, de engem lebeszéltek róla, és nem bántam meg.
2010. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam mindkettőt (sőt kézi Aventet is) és egyértelműen Avent. a Medelával próbáltam fejni szinte egy csepp sem jött, rögtön elővettem az Aventet és láss csodát megindult a tejcsi. Nekem a Medela a szilikonpárna nélkül nagyon durván szívott még a legkisebb fokozaton is és hát amint írtam hatástalanul. Az elektromos Avent előnye, hogy kézi pumpálás után átveszi ugyanazt a ritmust és úgy szívja tovább automatikusan.
2010. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!
2010. febr. 2. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem Medela Swing van. Nagyon elégedett vagyok vele. Állítható a szívás erőssége, sokkal kényelmesebb a használata mint a kézi Philips Avent-emé volt. Hálózatról és elemekkel is működtethető. Sokat üzemel és bírja a gyűrődést, sokat használtam. Tartós és rendszeres használathoz ajánlom csak, mert borzasztó drága! (Én is csak azért ruháztam be erre a mellszívóra, mert még két babát tervezünk és a kislányomnál sokat használtam!)

Az egyik barátnőmnek Medela Mini Electric mellszívója van. (Sajnos nem tudom, hogy milyen) Ő nem használta rendszeresen, de szerette. (Ez a modell árban fele annyi, mint a swing).

2010. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek. Gondoltam leírom a tapasztalatomat, hátha valakinek egyszer majd segít.

Tehát először a Csöpi fájdalommentes mellszívót próbáltam, amitől nekem szétment a mellem, és még a szám is... Aztán vettünk egy Chicco kézi mellszívót, ami jó lett volna, (bár kicsit fárasztó volt) de 2 hónap alatt 3-szor romlott el.:( Ezért döntöttem úgy, hogy veszek egy elektromosat, ami tényleg jó.

Végül Avent Isist vettem, és tényleg nagyon jó! Halk, felveszi a ritmust amit Te adsz meg neki, és van hozzá külön kar, amivel kéziként is használható. Ja, és elemmel is működik. Először kicsit megijedtem, mert gyengének tűnt, de aztán rájöttem, hogy a masszírozó párna nélkül sokkal erősebb. Pótalkatrészek is vannak hozzá.

Nem szeretem az ennyire felkapott, szinte "divatos" márkákat, de azt hiszem ez most nem alaptalan.

Csak nagyon drága...

2010. febr. 3. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azt én is elfelejtettem írni, hogy a Medela marha hangos (ez este sztem nagyon zavaró), az Aventnek szinte alig van hangja.
2010. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!