Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a jobb a madella...

Melyik a jobb a madella elektromos vagy az avent elektromos? Nagyon nagy az ár külömbség. Tényleg megéri majdnem kétszerannyiért megvenni az aventet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

tesómnak volt medela elektromos, nekem kézi avent.

leírom, akiet tapasztaltunk, hátha segít valamit...


a medelának keskeny az a csöve, amibe beszippantja a mellbimbót, nekem fájt tőle meg lilás lett, de a tesómnak nem okozott gondot (neki kisebb a melle, lehet, hogy ez is számít).

az elektromossal viszont az volt a gondja a tesómnak, hogy fix a szívósebesség, pár napig használta az én kézimet, és több teje lett, mert sűrűbb inger érte. úgyhogy ő végül vett egy avent kézit is a medela elek. mellé.


nekem a kézi teljesen elég volt, csak akkor használtam, ha csomósodott a mellem.

2011. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem medela elektromos volt, és szerettem. Állítható volt a szíváserősség, és úgy szívott, mint a baba, szívott, elengedte, szívott elengedte.

Nagy mellem van, de ettől függetlenül nem fájt.

Az avent nekem semmit nem ért, amikor már nem fejtem vele ki semmit, akkor a medela még vagy 30-40ml-t kifejt.


Szerintem próbáld ki, melyik válik be NEKED, kérj kölcsön, vagy a védőnőtől érdeklődj, hol tudsz kölcsönözni. Már sok mellszívós kérdés volt, és egyértelműen kiderült, hogy alkati kérdés, kinek melyik válik be.

2011. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Szia!

Tényleg jó lenne,ha előtte valahogy ki tudnád próbálni,mert itt nem arról van szó,hogy melyik a jobb,hanem,hogy neked melyik válik be.

Én anyatejleadó vagyok,vettem Medela Mini Electricet,de sajnos meg sem indította a tejleadó reflexemet,így nem tudtam használni.Viszont a kórházi szobatársam percek alatt lefejt vele 150 ml-t.

Azután vettem Avent elektromosat,az már jobb volt,mivel ilyen kis párnácskák vannak rajta,megindította a reflexemet,de sajnos azzal sem tudtam lefejni az összes tejet.

Így maradtam a kézi fejésnél,ez a leghatékonyabb,azóta 500 ml-vel több tejem van.

Ettől függetlenül neked még valamelyik jó lehet,csak nem tudod előre,hogy melyik,ezért lenne jó egy próba.

2011. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!