Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsi a mellbimbóm, ezért...

Kicsi a mellbimbóm, ezért bimbóvédőt kell majd, valószínűleg használnom, miért mondják, hogy az nem jó, mert rászokik a gyerek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsi a mellbimbóm, mégis tökéletesen tudtam szoptatni.

Szóval szerintem ne aggódj már előre.

Azt meg még soha nem hallottam, hogy rá lehet szokni a bimbóvédőre.

2014. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság szerintem, simán szoptathatsz nélküle, nem kell előre erre készülni.
2014. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem biztos h kelleni fog de amugy jo ha veszel, par szaz ft nekem a korhazba nem volt, be is gyulladt a mellem mert nem tudott szopni, 10 napot bent rltartottak.


utana potolni is kellett, hol uvegbol evett hol bimbovedovel. most 5 honapos, csak anyatejes, imad cicizni, bimbovedovel vagy anelkul, mindegy neki. szooval en azt mondom, semmi baj nem lesz belőle.

2014. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért kezdtem használni, mert olyan szinten fájt a mellem a szoptatástól, hogy majdnem sírtam minden alkalommal. Kb 1 hónapig használtam és szép lassan fokozatosan hagytam el, a mellem így lassacskán hozzászokott, már nem fájt...
2014. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg elore a melled egy szoptatasi tanacsadonak. Lehet mond nehany hasznos infot. A bimbovedotol lehet cumizavara. Nem minden esetben. Ilyenkor nem fogadja el siman a cicit csal bimbovedot es cumisuveget. Szuper h.igy elore tajekozod sz. Javaslom elor menj el baba mama csoportokba (lll.hu) sok erdekesseget lehet ott latni hallani.
2014. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ne stresszelj ezen előre. Szerezz be egyet, hogy azèrt legyen nàlatok a kòrhàzba. Nekem jò a bimbóm mègsem akarta elfogadni a lànyom, azèrt kezdtük el hasznàlni, hogy cicizzen, nem akartam, hogy tàpszeres legyen. Ìgy szerencsère elfogadta ès rà is szokott, nem kell neki anèlkül a cici. Időnként oda tudom neki adni nèlküle de kiköpi ìgy marad a vèdő. Eleinte aggódtam, hogy így nem lesz jò. Erre a csecsemős azt mondta, hogy mindegy hogyan csak anyatej legyen. Most 5 hónapos a kicsim ès csak cicizik. :) Úgyhogy ha csak azzal megy akkor ne bànkòdj, nekem ràszokott mègis jò ìgy! :)
2014. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!