Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császár után, frissen műtve,...

Császár után, frissen műtve, milyen pózban tudtatok szoptatni?

Figyelt kérdés
Amikor még mozdulni sem lehet vagy nem nagyon tudtál, hogyan tartottad a babádat?

2014. dec. 29. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak fekve tudtam, de úgy is meg kellett találni azt a pontot amikor nem fájta seb.
2014. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A fiamat csak a 2. naptól szoptathattam, és nekem kellett hozzá mennem az intenzívre. Ott egy összecsukható széken szoptattunk. Szóval ülve.

A lányomat külföldön szültem. Itt nem kell vízszintesben lenni egyetlen percet sem. Már a műtőből ülő helyzetben toltak ki. Szóval őt is ülve, de ezerszer kényelmesebben. A második naptól viszont a legkényelmesebb nekem is és a kislányomnak is, ha fekve szoptatom.

Természetesen mindkettő császár volt, de a második szinte meg se kottyant.

El sem tudom képzelni, hogyan lehet szoptatni akkor, amikor még a fejedet sem emelheted. A szobatársam is császáros volt, de neki nem adták oda a babáját, amíg biztonságosan el nem tudta látni. Vagyis amíg a fejet sem szabad megemelni, addig csak apukának adták ki a babát és a látogatás végén vissza kellett vinnie (ez Magyarországon).

2014. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Császár után rögtön nem szoptattam csak másnap reggel akkor viszont ülve, utána is végig ülve szoptattam.
2014. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok este 9kor műtöttek és reggel szoptattam.
2014. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fekve szoptatást ajánlották, segített a csecsemős nővér, hogy hogyan helyezzem el a gyereket (őt is oldalra fektettem és a hátát összehajtogatott takaróval támasztottam meg) és én hogyan feküdjek. Ez annyira bejött mindkettőnknek, hogy hosszú hónapokon át csak fekve szoptattam :)
2014. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Itt már az őrzőbe is behozzák a babát, tehát az első felkelés, zuhanyzás előtt. De olyankor oldalra fordulni nem lehet egyszerű, vagy nem is lehet, nem tudom.
2014. dec. 29. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét után 5-6 órával fel kellett kelnem, ekkor szoptattam először. Amíg nem tudtam mozogni, addig csak "láthatásra" hozták be a babát. Onnantól a fekvésen kívül bármilyen pózban tudtam szoptatni.
2014. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor az az őrzőbe felhozták először akkor fekve, mert nem ülhettem fel, aztán mindig ülve.
2014. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyből a műtét után fekve,bár én fel is ülhettem volna mert altattak,utána ülve és fekve is.

Igazából a fekve szoptatásnál mindenhonnan könnyen kijön a tej bár lassabban,az ülve szoptatásnál gyorsabban jön de nem mindenhonnan.

Most is jobban szeretem a fekvő szopit.5 és fél hós a kislányom.

Ezt majd kitapasztalod,hogy melyik jobb nektek.

2014. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Hozzám is behozták rögtön a babát, miután összevartak, akkor hanyatt feküdtem és úgy fektették rám. Ez délután 5-kor volt. Aztán 11 körül hozták be, hogy éhes a baba, akkor fordultam oldalra és fektettem magam mellé, cici a szájba.
2014. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!