Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Abbahagytam a szoptatást (9....

Abbahagytam a szoptatást (9. hó) és a cicim tiszta ráncos és megereszkedett. Ti mit csináltok vele (krém stb. )? Nagyon nem tetszem magamnak!

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én össz-vissz egy hónapig tudtam szoptatni,és már azalatt is pótolni kellett.A mellem nekem is totálkár lett.Megereszkedett,üres zacskó szerű.Ha erre lenne olyan krém,ami visszaállítja,én megvenném,kerül amibe kerül.De már kiábrándultam ebből...rajtunk max egy jó plasztikai műtét segítene.
2010. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ezzel jár, jobb nem lesz. Plasztika. Átok ez az egész az biztos.
2010. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Genetika.

Egyszer szoptatm 21 hónapig (8 éve), most 11 hónapja.

Akkor sem lógott után,a most sem lóg, csak nagyobb lett.

Pedig faital sem vagyok (38)

2010. febr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1,vagyok

Azt még hozzátenném,hogy 23 éves vagyok! :-/

2010. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én öt hóig szoptattam, nekem is megereszkedett kicsit. plasztikázták, állami kórházban 200 eFt volt, szerintem megérte :) kellett vinni igazolást, hogy egészségügyileg szükséges a beavatkozás.
2010. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is igy vagyok ezzel és még szerintem egy jó páran! Hát a plasztika elég drága!Sajnos már nem támogatják,a barátnőm tavaly nyáron varrata fel állami kórházban és már mondták,hogy nem támogatják!
2010. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg semmilyen krém nem segit, még a méregdrága sem. Nem szabad bedőlni egyik reklámnak sem.
2010. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!