Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Három hete szültem,50ml tejem...

Három hete szültem,50ml tejem van. Csak fejem mert nem szopik a babám. Mikor lessz több tejem? Lessz fejéssel hónapokig?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Minden etetés előtt tedd mellre, etetések között, éjjel is próbáld mellre tenni!

Nekem 1,5 hónapos volt a fiam, mire lett annyi tejem hogy elég lett neki!

1 éves koráig csak cicizett !

Légy kitartó, ne add fel, mert nem csak egészségesebb az anyatej, hanem olcsóbb is!

Most még kevés tápot eszik a babád, de pár hét, és 1 doboz táp elfogy 3 nap alatt!

2015. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet fejessel honapokig igen! Csinald a szaporito fejest, 7-7, 5-5, 3-3, 1-1 percig fejjel felvaltva mindket mellbol (osszesen 32p). Kerj segitseget szoptatasi tanacsadotol!
2015. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fejéssel tápláltam, 4 hónapig volt elég,(csak akkormár 2 hónapja aludt este 7-reggel 7 között és leszoktam az éjjeli fejésről, így elkezdett nekem csökkenni, ha tovább fejek éjjel, tovább tartott volna). Evésenként 120-180ml jött le fejéssel, szoptatással a negyedét sem ette meg és bealudt, úgyhogy csak fejve kapta 1. hónap után (most már az elejétől csak úgy adnám, csomó sírást, alváshiányt megspóroltam volna), szerintem ez miatt ne aggódj. Szaporító fejés tényleg jó amúgy.
2015. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül minden evés előtt próbáld mellre tenni,legalább 10percet erőltesd akkor is ha sír. a pótlást medela calma üvegből add,nekem is azzal szokott vissza pont 3 hetesen. ha fejsz,a gépi a legjobb,dupla szívókészlettel úgy egyszerre két mellett fejhetsz. ha szaporítani akarsz,1 órás szünetek telljenek el nappal 2 fejés között, legalább 20,30 perc legyen 1 fejés,akár jön,akár nem,éjszaka max 3 óra legyen 2 között. nekem 3 hétbe tellett szaporítani,hogy ne kelljen táp,de nekem kevesebb volt a tej,viszont a calmával szopott újra.
2015. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 timiie86 válasza:
Szia! Mindenképp fejd ameddig lehet, elvileg akkor lesz még sokáig. nekem az segített ha az egyik cickómon a babó volt, a másikat közben géppel leszívtam, így könnyebben és kétszer annyi jött mintha csak alapból nyúztam volna magam! :)
2015. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!