Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szedett valaki antidepresszans...

Szedett valaki antidepresszanst szoptatas alatt? Mi a jobb ha szopi alatt szedem vagy ha abbahagyom miatta a szopit? (4 honapos)

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Esetleg más alternatíva: sedatif pc homeobogyó, vagy citrfűtea???
2015. febr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bocsi citromfűtea akart lenni.
2015. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy egy összeszedett, normális anya sokkal fontosabb a babának, mint az anyatej.
2015. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pszichiátertől ÉS nőgyógyásztól kellene megkérdezni, nem laikusoktól. Ha itt valaki hozzánemértésből rossz választ ad, akkor veszélyezteted a gyerekedet ezzel?


Miért nem szakembertől kérdezed meg?

2015. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szakembertol kaptam ezt a tanacsot, engem csak az erdekelt szed-e vagy szedett-e valaki... Mert valahogy en ugy erzem aztal is veszelyeztetem hogyha gyogyszert szedek es atmegy az anyatejbe...
2015. febr. 25. 09:38
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Gyógyszer nélkül nem tudod összeszedni magad? Nem ad a babád annyi töltődést? Jársz orvoshoz?
2015. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
91%

Egy cikk arról,miért nem tudja "összeszedi magát" egy depressziós:


[link]

2015. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolasokat! Igen probaltam onerobol... De aki nincs benne nem erti ezt. Korabban nekem is az volt a velemenyem errol hogy "csak dzeje ossze magat". Es minden reggel igy kelek fel, hogy na ma osszeszedem magam... Es akkor minden egyre rosszabb, egyre sotetebb, es nem jo sirni egesz nap. :( a gyogyszer ellen nem vagyok, csak a kisbabamat feltem, nem szeretnem hogy o is kapjon belole... Nem tudni mit okozhat nala. :(
2015. márc. 1. 09:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso hozzaszolo, koszonom a linket, jo erzes hogy valaki egyetert velem...
2015. márc. 1. 09:48
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindkettőt megértem, az antidepresszánsról tudni kell hogy jó üzlet, mégis, fokozatosan abbahagyni volna jó. A BABA kellene hogy pótolja mindazt, amit azzal elveszítesz, a BABÁNAK nagyon fontos az anyatej,de, depivel keverve ?! még talán a citromfű mellett az orbáncfű ... Nagyon nehéz életed van talán... A baba mindent pótol ha nem most, majd később meglátod.

Szerintem ez ügyben keresd a bükkszentkereszti füvesembert, mert lejönni a szerről sem egyszerű ám!

2015. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!