Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen problémát okozhat...

Milyen problémát okozhat járulékos tejmirigy a hónaljban a terhesség, ill. szoptatás alatt? Terhesség alatt érdemes kivetetni?

Figyelt kérdés
UH-val megállapították, hogy a jobb hónaljamban van egy járulékos tejmirigy. Nőgyógyász azt tanácsolja, hogy vegyék ki, mert problémát okozhat a szoptatás alatt. Háziorvos, UH-os orvos (mammográfia)ellenzi, hogy hozzányúljanak.

2015. febr. 26. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, ezt a beszámolót én is olvastam. Azt lenne jó tudni, hogy mindenkinek ennyire súlyosak a tünetei? Melyik a nagyobb kockázat: a beavatkozás terhesség alatt vagy a gyulladás? Ha van infó, köszi előre is.
2015. febr. 26. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, látom régi a kérdésed,de megkérdezném azóta mi történet? Nekem is van és már szültem,most készülök kivetetni.
2016. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem én vagyok a kérdező, de nekem is van a bal hónaljamban. Az első terhességnél nem vettem észre, csak a tejbelövellésnél, a gyerek pár napos korában hirtelen megduzzadt. Aztán 2 napra rá leapadt, és továbbiakban nem okozott gondot. 6 éve, a második terhességemnél már valamikor a 2. trimeszterben kitapinthatóvá vált, meg is ijedtem, mi lehet. A nőgyógyász megnézte, ő mondta, hogy ez járulékos tejmirigy, és lehet, hogy egész terhességem alatt ott lesz, nem kell vele foglalkozni. Nem okozott fájdalmat sem terhesség, sem szoptatás alatt, majd szép lassan el is tűnt. Most (3. terhességnél) megint megjelent ugyanabban a hónaljamban (már a 14. héten), és néha fáj is. 2 hete jelent meg, azóta kicsit apadt, de érzékeny. Ha megyek dokihoz, megint megmutatom neki, mert zavar.
2017. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!