Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi van ha nem szoptathatok...

Mi van ha nem szoptathatok gyógyszer miatt?

Figyelt kérdés
jelenleg még terhes vagyok 16 hetes,sajnos nem szoptathatok majd mert,beteg vagyok és ha megszületett a kicsi utána max egy hétig szoptathatok majd mert utána szedni kell a gyógyszerem amivel nem lehet szoptatni! tehát a kérdésem hogy majd el apad magától vagy majd fejni kell vagy be sem indul? illetve nem lesz hasfájós a picike?félek hogy nem fog kialakulni az a szoros kapcsolat a babám meg köztem ez miatt :-(

2015. márc. 10. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanugy szoptass addig a hétig,vagy legalább az első pár nap,a kolosztumot akkor meg foja kapni,az a legértékesebb. utána ha nincs sok,nem lesz vele sok gondod,ha lesz sok akkor fejni kell,de csak annyit,hogy ne feszüljön,hogy ne gyulladjon be. ezt biztos,hogy a védőnő és az orvos elfogja neked magyarázni,hogyan csináld. ha letelt az egy hét,anyamellet utánzó cumisüveget vegyél,meg cumit is,hogy kiélje a cumizási/szopási vágyát. a hasfájás nem ettől függ,sőt vannak hasfájós babáknak való tápszerek :-) a közelség nem ezen múlik hidd el,hiszen az örökbefogadott babákat se szoptatják. ha mégis úgy érzed,hiányzik neked a testi kontaktus,vegyél egy hordozókendőt és hordozd :-)
2015. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd kapsz tejelapasztó gyógyszer is.
2015. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen az a gyógyszer az esetek 80%-ban simán lehet csak a biztonság kedvéért írják rá a gyógyszergyártók, mert ha bejön a 0,5% amikor gond a babánál akkor nem akarnak pert. De az esetek 99%-ban nem lesz gond. A párom egy hétig kapott nagyon erős gyógyszert és semmi baja nem lett a kicsinek...
2015. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi, nyugi.

Én szintén betegség miatt nem szoptathattam, egyáltalán. Az első pár nap nagyon furi volt, mert jött az ösztön hogy cicire tegyem, de nem lehetett.

Így sajna első pillanattól tápszeres, a most már 8,5 hónapos makk egészséges lányom. Sosem volt még beteg. Viszont nagyon nagyon anyás.

Én elismerem, hogy az anyatej a legjobb a babának, de szerencsére nem azon múlik a baba boldogsága és az egészsége. sokkal fontosabb, hogy te egészségesen és kiegyensúlyozottan mindig mellette legyél.

2015. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy szoptatasi tanacsado gyogyszeresz ismerosom. O ennek a szakertoje. Ha gondolod irj itt nekem megadom az elerhetoseget.
2015. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat!és remélem minden rendben lesz :-D



és az a gyógyszer amit szednem kell az leukémiára van!

2015. márc. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!