Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Esett mar valaki teherbe...

Esett mar valaki teherbe szoptatas alatt es ha igen akkor szoptatott terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Egyuttal azt is megkerdeznem , hogy nagyon nehez egy kicsi es egy pici babaval? Szeretnenk masodik gyereket de egy kicsit felek.
2015. márc. 16. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
sógornőm szoptatott még, mikor terhes lett, 8 hónapos volt akkor a nagyobbik. az első 2 év kemény volt, majdnem rá ment a házasságuk is. De most folyton azt hallom tőle, hogy most már milyen jó, hogy nincs nagy korkülönbség. (most 4 és 2,5 évesek)
2015. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hónapos volt, mikor teherbe estem újra. Ő már a teszt előtt "eldobta" a cicit, utána jöttünk rá, hogy valószínűleg amiatt nem kellett neki. De én abbahagytam volna a szoptatást, volt már vetélésem, hormonpótlást is kaptam, így nem nagyon lett volna választásom. De ismerek olyat, aki még a pici megszületése után is szoptatta a nagyobbat is.

Mennyi idős a babád?

2015. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 honapos. jovore szeretnenk akkor lenne 2 eves vagy majdenem 2 eves
2015. márc. 16. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen és igen. 😊


Az utolsó kérdésre nem tudok válaszolni még. A napokban töltöm a 40. hetet, de még nincs semmi jele a szülésnek... Felkészültem a tandem szopira is, mert a nagyobbik is nagyon cicis még. Remélem ki tudok majd alakítani egy rendszert, de egyelőre elképzelésem sincs a dolgokról. 😊 Biztosan lesznek nehézségei a kétgyermekes létnek, de ahogy az elsővel kialakult minden, szerintem most is ki fog. 😊

2015. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom es az utolsonak konnyu szulest kivanok
2015. márc. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!