Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Félek, hogy a baba nem tud...

Félek, hogy a baba nem tud majd rendesen szopizni! Van itt valakinek ilyen mellbimbója?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


14 hetes terhes vagyok. Ebben a kérdésben olyan mellbimbó van belinkelve mint az enyém. Tehát a mellbimbó udvara "húsosabb" mint átlagosan, viszont a bimbó egyáltalán nem türemkedik ki az udvarból. Vajon így tudok majd szoptatni? Szeretnék, mert szeretném, ha a babám anyatejes baba lenne. Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. márc. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem sem türemkedett ki. az elején nem tudta bekapni,mellbimbóvédővel szoptattam.de nehéz volt elhagyni,úgyhogy előszőr mellbimbókiemelővel próbáld majd. pár hét múlva ügyesebb lett,ki tudta emelni magának,később már kiállt alapból is.
2015. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezik bimbókiemelő, ami segíthet, illetve létezik bimbóvédő, amellyel tudsz majd szoptatni, ha esetleg simán nem menne!

Nekem a lányom csak bimbóvédővel tudott szopizni, mert sajnos kicsi a bimbóm (mellem nagy...), és nem érzékelte a mellbimbót. De lásd a bimbóvédő segített, és 7 hónapig tudtam vele szoptatni. Úgyhogy van remény! :)

2015. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszönöm! Nagyon félek a dologtól, mert pl. anyukámat fiatalabb koromban láttam félmeztelenül, és neki "normál" melle van, kiáll a mellbimbója. Nekem nagyon fura volt, hogy tulajdonképpen nincs mellbimbóm, csak mellbimbó udvarom. Tényleg köszönöm a hozzászólásokat. További szép estét nektek!:)
2015. márc. 19. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

mindenesetre a bimbóvédős dolgo legyen az utolsó, mert nagyon meg kell azzal dolgoznia a babának ami a szívóerőt illeti, nem árt álla alatt és arcizmait néha átmasszírozni jólesne neki


de szóval biztos, hogy tudsz majd szoptatni, nem akadály a dolog

2015. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én nem is foglalkoztam vele hogy milyen a mellbimbóm. Úgy készültem hogy tuti menni fog a szoptatás hiszen annyi mindenkinek megy miért pont nekem nem menne. Aztán miután megszültem mondta a szülésznő hogy lehet hogy kell a bimbóvédő de várjak egy kicsit lehet hogy a pici majd kiszívja. Na én szorgalmasan tettem is cicire a babómat azzal a tudattal hogy rendesen szopizk. Aztán a harmadik reggel jön a csecsemős hogy hát ma reggelre is veszített picit a súlyából nézzünk egy próba szoptatást. Kiderült hogy a kismanó csak 5ml-t tudott szopzni, mikor már neki 30ml-t kellett volna. Uh monta a csecsemős hogy bimbóvédőre lesz sükség. A férjem vette meg és hozta be. Ezután újra próbaszoptatás és nagy örömünkre rögtön 25ml-vel indított a kisfiam. 6 és fél hónapos koráig szoptattam így bimbóvédővel, aztán 9hónapos koráig anélkül. Csak áldani tudom aki kitalálta ezt a bimbóvédőt hiszen ha nem létezne akkor tuti tápszeres lett volna a babócám. Bocsi lehet kicsit hosszúra sikeredett.
2015. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem meg pár hetesen szokott le róla. próbálgatni kell minden nap anélkül is,hátha. akár szoptatás közben is gyorsan lekapni hátha megy neki anélkül is

1es

2015. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!