Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Beindulhat újra rendesen a...

Beindulhat újra rendesen a tejem? Illetve lehetséges, hogy emiatt nem tudtam még leadni a plusz felesleget?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapig rendesen tudtam szoptatni, most 3 hónapos a lányom, de észre vettem, hogy ha megnyomom a cicim, akkor jön belőle megint. ilyen előfordult már másnak is? illetve lehetséges,hogy ezért nem sikerült leadnom még a plusz felesleget?

2015. ápr. 18. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
1,5 hónap után mitől" ment el" a tejed? mit tettél annak érdekében hogy ne így legyen. miket eszel tornazol e stb... kicsit keves az info.
2015. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat jártam orvoshoz epe gonddal. Bocsi ez lemaradt
2015. ápr. 18. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

még mindig kevés. egy héten mondjuk 6 órát orvosnál voltál ok. és a maradék idő? amúgy meg a szoptatás általában fogyással jár, vagy valaki annyit eszik a sok tej érdekében, hogy épp amiatt hízik.

Hogy mitől nem mozdul a mérleg nyelve, ahhoz kicsit többet kellene tudni rólad. Viszont egyetlen szabaly van, amit nem árt ha betartasz: kevesebb legyen a bevitt kaloria mint a felhasznalt :) a fogyasnak ez az egy titka van:)

2015. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mi az összefüggés a tejed és a felesleg között. Alapvetően a felesleges zsírpárnák eltüntetéséhez megfelelő étrend és mozgás kell.
2015. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!