Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejesek! Aki már csak...

Anyatejesek! Aki már csak reggel és este (esetleg éjjel egyszer) szoptat, hogyan teszik? Egyik alkalommal egyik majd a másik alkalommal másik cici? Vagy mindkét alkalommal mindkét cicit kiszopizza a babád?

Figyelt kérdés
Az én babám 9 hós.
2010. febr. 24. 14:27
 1/7 juditzita ***** válasza:

Szia!

Az én babám 17 hónapos.

Nálunk 1 etetés-1 cici.

A mindkét cicit akkor szokták használni, ha gyarapítani akarják a tejtermelést.( pici babáknál.

sztem a te bebád, már eszik mást is, így nem ez a fő tápláléka.

2010. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Persze eszik mást is csak kiváncsi vagyok. Egy cici egy evés nálunk is.

2010. febr. 24. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaz enyém négyszer cicizik nappal, de csak 1 ciciból este kapja csak meg elelvás előtt,mind a kettőt. 11,5 h.
2010. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónaposak vagyunk.Reggel és este szopizik valamint éjszaka.Ha eszik mindkét cicit megkapja az egyiket üresre szivja a másikból pótolja ami még szükséges neki.:D
2010. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kicsim jövő héten lesz egy éves, mostmár mindkét cicit odaadom neki reggel is és este is, mert más kevés a tejem.
2010. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen utolsó én is erre gondoltam vajon elég e neki egy.

2010. febr. 24. 17:33
 7/7 xStefix ***** válasza:

A 2 éves lányom reggelire "másfél"-két mellet szopizik, a délutáni alvás előtt szerintem kb. 1 mellnyi mennyiséget, az esti elalvás előtt pedig szárazra szív. :) Magyarul én 3 hónapos kora óta két mellből szoptatom folyamatosan, gond nélkül.

Bár épp ma gondoltam arra, hogy a délutáni alvásnál többet nem fogom áttenni a másikra is, mert az utóbbi időben így már csak félig eszi ki mindkettőt, annak meg nem sok teteje van. Pár hónappal ezelőttig viszont ilyenkor is két mellből kellett adnom neki (félálomban cseréltünk), különben nem evett eleget és hamarabb ébredt.

2010. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!