Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan, aki szoptatott...

Van itt olyan, aki szoptatott a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Most másfél éves a kislányom. Ma tudtam meg, hogy újra babánk lesz. Nem terveztük. A kislányom még reggel és este szopizik, és ha éjjel felkel, akkor is. Este és éjjel azon alszik el. Van itt olyan aki járt hasonló cipőben? Folytattátok a szoptatást? Lett probléma belőle? Nem szerettem volna még elválasztani. Meg egyáltalán... tele vagyok kételyekkel az új baba kapcsán. Ne féljetek, elvetetni nem fogom, de nagyon félek, hogy mi lesz. Ez most felrúgta minden tervünket. Jól esne egy kis tanács olyanoktól, akik hasonlókon mentek át.
2015. máj. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

13 hónapos volt a nagyon cicifüggő kisfiam, a kis tündérkém, amikor megfogant a pici lányunk, terveztük. Én arra készültem, hogy szoptatni fogom a fiam, amíg igényli, a tandemszoptatást is el tudtam képzelni. Végül 3 hónapos várandós voltam, amikor a kisfiam elkezdte átaludni az éjszakákat, és apránként el is felejtette a szopit. Nagyon körüljártam a témát, én sem akartam elválasztani a kisfiam, a nőgyógyászom nyugtatott meg végül, aki azt mondta, hogy szoptassam, amíg jól esik, egészséges terhességem volt, élhettem szexuális életet is, köztudott, hogy az orgazmus hatására összehúzódik a méh. A dokim szerint egy erőteljesebb orgazmus erősebb méhösszehúzódásokat generál, mint a szoptatás. Szval szoptattam, amíg a fiam igényelte. Makkegészséges kislányom született, egy héttel túl is hordtam.

Szerintem konzultálj a dokiddal, ő adja rá áldását! Jó egészséget kívánok Nektek!

Ha van valami kérdésed, írj nyugodtan!

2015. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Egy volt kolléganőm és testvére volt hasonló cipőben, a kolléganőm volt az új baba, nekem azt mondta, hogy nem szabadott volna szoptatni a nővérét, de nekem ő hormonális okokat mondott. Az anya szervezetében a hormonális változások kihatnak az anyatejre is, kiválasztódnak benne a dolgok.
2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
1 éves volt a fiam mikor újra várandós lettem.Naponta többször szopott,egészen az újabb szülés napjáig,semmi gond nem volt.Amikor meglett a kistesó,akkor közölte,hogy már a babáé a tejcsi,többet nem kér :)A kisebbiknek így könnyű dolga volt,dőlt a szájába a tej,szopott is,majdnem 3 éves koráig.
2015. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!