Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kényelmes szoptatós melltartót...

Kényelmes szoptatós melltartót hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon mellényúltam vásárláskor. Mikor vettem, a mellem még kisebb volt, talán ez is a baj, de nagyon kényelmetlen és úgy érzem, hogy a melleim "fájdalmasan súlyosak". Vagyis nem tart semennyit és ez zavar. Hol lehet, lehet-e egyáltalán olyan melltartót találni, ami alul rendesen tartja is a mellet, nem csak egy anyagdarab? Az eddigi sima melltartóim mind merevítősek és párnázottak voltak és sajnos talán ezt is túlságosan megszokta a mellem! Itthon még nem baj, ha melltartó nélkül vagyok, de el kell mennem orvoshoz is, babával is, vásárolni ha nem ér rá a párom stb. - szóval utcán nem merek melltartó nélkül lenni, de addig az 1-2 óráig is majd meg veszek benne :/
2015. jún. 2. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
én pesten a valentine fehérnemű boltban vásároltam. igaz,hogy nem olcsók,túl sokat azért ne vásárolj be a méretváltozások miatt,de azért ajánlom :-) szépek,kényelmesek,jól tartanak. nem is látszik rajtuk,hogy szoptatósak,ezért utána is hordható ha ugyanakkora maradna. egész nagyig vannak,G-E kosarasat is kaptam,bár abból már kisebb a választék
2015. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és nem mellesleg az eladók addig kutatnak míg találnak egyet ami jól áll,és tetszik neked is :-)
2015. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bár tőlem messze van Pest, de ha sehol máshol nem kapok, meg fogom nézni.
2015. jún. 2. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

megéri elmenni mert garanciás a melltartó, szóval bári van varrják,cserélik :-) van webshopjuk is, de csakis akkor rendelj,ha 1000százalék a méreted. ott megkeresik neked a tökéletesen rádvalót,de ha biztos vagy benne rendelhetsz is

[link]

2015. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!