Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék pánt nélküli...

Hol találhatnék pánt nélküli melltartót a 80-85/DD melleimre? Olyat, ami szép dekoltázst csinál, nem csak úgy "van"

Figyelt kérdés
Kínaiba próbálgattam, de még a legnagyobb méretből is kifolyt. Feszesek a melleim, szóval még tartani se nagyon kell, csak jó lenne, ha nem állnának úgy szét, hanem középre lennének "terelve". Azt hallottam, hogy a H&M-ben van ekkora, meg láttam a Takkoban is nagyobbakat. Valakinek tapasztalat? Próbáltam már bandeau-t is, érdekes, a kismellű lányoknak milyen szép dekoltázsuk lesz benne, nekem meg mintha föl sem vettem volna.:(

2013. júl. 30. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ekkora mellre már nem való a pánt nélküli melltartó, mert nem tartja majd meg.
2013. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oda írtam, hogy nem kell megtartania, mivel nem lógnak, csak azért kéne, hogy ne látszódjon át a mellbimbóm, meg hogy kicsit "középre" nyomjam :D
2013. júl. 30. 23:07
 3/3 anonim válasza:
83%
Ekkora mellekre nem fogsz olyan melltartót találni ami összébb húzza őket. Nincs az a pánt nélküli melltartó ami pántok nélkül "feszesen" áll és "tartja" az ekkora ciciket, ez sajnos lehetetlennek tűnik. Nekem a triumphból van, iszonyat jó, kényelmes, szép dekoltázst csinál, de az enyém 75B.
2013. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!