Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Oxitocin orrspray segíthet,...

Oxitocin orrspray segíthet, hogy beinduljon a tejleadó reflex?

Figyelt kérdés
Három hónapos kislányom természetes úton született. 2,5 hónapos koráig semmi baj nem volt, sok tejem volt, de egyik napról a másikra a tejleadó reflexem elmúlt. Nagyon szomorú vagyok, már az összes létező szert kipróbáltam (igaz ezek inkább a tejserkentésre hatnak), de sajnos a tejleadó reflexem nem jött vissza. Mivel sok helyen olvastam, hogy a tejleadó reflex oxitocin hatására váltódik ki, ezért arra gondoltam, hogy rendelek Ausztriából ilyen orrspray-t. Próbálta már valaki ezt a módszert?

2015. jún. 4. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
de tej az van? gyulladás nincsen? a baba jól tud szopni,kis gyors szívásokkal kezdi,mélyebb lassabbal folytatja? jól bekapja az egész mellbimbód? te nem görcsölsz rá szoptatás közben? javaslom,hogy csinálj valami olyat amit szeretsz,menjetek el fagyizni stb a közérzet igenis számít ilyenkor,szoptatáskor másra figyelj és lazíts. hívd ki a védőnőt,vagy egy szoptatási tanácsadót nézzék is meg a szoptatást
2015. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt stressz lehet a ludas. Alapesetben kb. 15-20 másodperc alatt indul be a tejleadó reflexem, erős idegesség esetén volt már 5 perc is. El lehet képzelni, hogy mennyire ordított a babám, közben hiába szívogatta a cicit. Emiatt előejtem sokszor amíg beindult, és utána tettem mellre.
2015. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előfejtem.
2015. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ennek a spray-nek a neve? Köszi :)
2015. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sőőőt ha nagyon ideg voltam,10percig sem jött semmi fejésnél,amíg nem tettem be zenét,nem nyugodtam meg,úgyhogy ez sokat számít

1es

2015. jún. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!