Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A baratnom most mondta, hogy...

A baratnom most mondta, hogy o nem hasznal izzadasgatlo dezodort, mert szoptat. Nem tulzas ez? En aluminium menteset haszbalok, nem hinnem, hogy ezzel artok a babanak!

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát, ha nagyvárosban él, akkor levegőt se vegyen, mert csak onnan elég sok káros anyag bejut a tüdejébe/szervezetébe.


Egy átlagos nagyvárosi ember tüdeje pont úgy néz ki, mint egy módjával dohányzóé.

2015. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
attól függ. ha sokat félmeztelenkedne otthon nagyon sok tartásban, fogásban véletlen érintkezhet az ember hónaljával a gyerek, vagy a kis karja, válla
2015. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Én mondjuk arra sem figyeltem, hogy alumínium mentes legyen. Én már ezt is túlzásnak tartom, azt sem tudtam hogy van bennük. :)


3 egészséges gyerek édesanyja.

2015. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ebben a nagy melegben erdekes szaga lehet..

En mar evek ota aluminium menteset hasznalok, foleg azert mert mert az valt be a legjobban :)

2015. jún. 8. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Jó hogy így oda figyel, valahol becsülendő, de remélem nem futunk össze ebben a hőségben..
2015. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, és ez a magánügy megint kire és miért tartozik? Tudja, hogy olyan jó barátnő vagy ,hogy kiírod netre, hogy büdösnek tartod és kritizálod?
2015. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem használ, hogy a babának ne zavarjon be a dezodor illatával, ugyanis ők a "tejszagra" mennek. Lehet, hogy túlzás, de ha ő így látja jónak, azt egy barát nyugodtan elfogadhatja. :) Ajánlj neki tengeri só dezodort, csak egy kis víz kell rá, totál meggátolja az izzadást és a són kívül nincs benne semmi.
2015. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs babam, de en sem mindig hasznalok es azert mert nem vagyok izzados es budos sem. Es ez tuti. Nincsenek eros hormonjaim, mint masnak. Oroszlanszagom sem volt meg egyszer sem es furdok rendszeresen. Jah es kb izzadas nelkul birom 35 fokig. Ilyen van. Bar ismerosoknek nem reklamoznam. Minek.
2015. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyat használok ami kifejezetten érzékeny bőrre van és illatmentes. Az én kölkeim valahogy nem bírták se deot, se a dezodort se semmilyen más kencét aminek kicsi illata is volt. Konkrétan a tusolás után 3-4x még mellet mostam, hogy eltűnjön az illata, mert másképp fintorgás volt. :/
2015. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!