Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet köze a szoptatáshoz,...

Lehet köze a szoptatáshoz, hogy belázasodok?

Figyelt kérdés

A múlt hèt elején estére belázasodtam és tegnap is

38,3 volt a lázam. De mindkétszer fürdőben voltunk és ott nem tudtam fejni. Estére kemények voltak a melleim. Lehet köze hozzá?

Császárral szültem 5 hete. Nincs begyulladva a sebem.


2015. jún. 15. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellgyulladas is lehet. Mellesleg fürdőben is lehet fejni - mosdó pl.
2015. jún. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,mellgyulladás. még akkor szerencséd volt,és a babakiszívta a csomós részeket,különben most is nagyon fájna. fejned kell,mert 1:gyulladni fog a melled,2:csökkenni a tej. nem olyan elektromosod van,ami működik elemmel is? azzal kocsiba is tudsz,csak rádobsz egy textilpelust
2015. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nincs mellgyulladásom.
2015. jún. 15. 09:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha orvos vagy, akkor miért tőlünk kérdezed?
2015. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azt csak érzem hogy be van e gyulladva a mellem vagy nincs. Volt már mellgyulladásom.
2015. jún. 15. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy írtam,szerencséd volt,a baba még idejében kíszívta. nekem is volt 3,plussz egyser nekem is volt mázlim,már fájt ezerrel de szerencsére szoptatás után elmúlt. de mindegy,te minek gonsdoltad azt,hogy hosszabb ideig nem szoptattál,belázasodtál,és kemények voltak a melleid?
2015. jún. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!