Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet kapni Milusan...

Hol lehet kapni Milusan tejserkentő teát? Milupa tejserkentő tea.

Figyelt kérdés
Dm,rossmann nincs. Ügyeletes patikában élelmiszernek minősül, ezt mondta ma a hölgy.
2015. júl. 4. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Két gyereket szültem.Az elsőt nem tudtam szoptatni,mert eleinte kevés tejem volt így a védőnő javaslatára tápit is kapott. El is ment a tejem. A második gyerekem születésekor szinte biztosvoltam benne ,hogy ő is tápszeres lesz,mert hát az elsőnél sem volt. Szerencsére nem így lett. Kitartóan szoptattam,eleinte szinte egèsz nap,meg is lett az erdménye. Szerintem sok- sok folyadékot kell inni ,napi 3 liter és lesz tejed!!!!! Nem kell tejserkentő teát inni. Az elsőnél azt is ittam ,még sem használt. Tehát sok víz,és mindig csipegetni valamit. Nálam ez vált be.
2015. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Tescoban a babacuccoknál van. Lehet, hogy az elsőnek más vált be, de ha téged megnyugtat, igyál ilyen teát, ártani nem fog. A Laktoherbet is érdemes kipróbálni.
2015. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom,csak azert vennek mert en is igy voltam, hogy lanyomnal nem volt eleg es tapi lett.

Es szeretnem ha lenne annyi tejem ami eleg is, es nem kell potlas.

Ilyen dog melege nem lesz nehez inni:)

Koszonom a segitseget.

2015. júl. 5. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!