Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan jottetek ra ha keves...

Hogyan jottetek ra ha keves volt a tejetek?

Figyelt kérdés
Olyan van h anyatejes gyerkocnek ki kell egesziteni tapszerrel? Ugy ertem h a ketto egyutt mukodik ha szukseg van ra?
2015. aug. 9. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

nem bírta 3 óráig ki az evéssel, előtte mindig.

elkezdtem felni, de kb a fele volt csak a tejadag, mint amit kiszámoltam a súlyához egy evésre.

fejtem, összegyűjtöttem és 1 evés csak tej, 1 evés csak tápszer. Nekünk így teljesen jó volt. aztán amikor éjjel 10-12 órát aludt, átálltunk teljesen a tápszerre, mert már csak nasinak volt tejem - nem keltem éjjel is fejni, nem jött vissza.

2015. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En nem tudok fejni mert annyi nincs sajna. Idaig jol ment minden. Most het hetes. Igeny szerint szopik(pont ez miatt nem.is ertem h miert keves ha tenyleg keves). Ket harom napja van h a nappali evesnel (etetes elott erzem is h nem olyan telltek a mellek sot lagymatag)feszeng..mozog keze laba(bimbokiemelovel suoptatok es fogyton kirantja vagy elloki a sok feszkelodesbe)nyugtalanul eszik. Es kezd agyremme valni az etetes es nagyon rosszul erzem magam tole. Egyszeruen nem elegedett es nyugodt eves utan mint eddig. Es kinlodunk egesz nap.. Ez neki se jo.. lehet kell kiegeszites?
2015. aug. 9. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyerekorvossal, szoptatási tanácsadóval beszélj.


Amúgy a bimbókiemelő szerintem kifejezetten hátráltatja a szoptatást.

2015. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hatraltatja vagy sem nelkuke sajnos nem megy.... En se jokedvembol hasznalom hanem mert rakenyszerultunk. Az elsonel is kellett es azota se valtoztak sajnos a melleim.. Jovoheten mindenkepp felkeresek valakit.
2015. aug. 9. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

1. nem hizik

2. tul keveset vagy tul sokat alszik

3. sargul

4. nyugos

5. nem tudsz fejni


en potoltam 1 hetes koratol 7 hetes koraig mert a korhazban majdnem elment a tejem. elobb cici aztan tapszer kb fele fele aranyban. nalunk mukodott, 8 hees korara mar kizarolagos anyatejes volt.


kell hozza egy kezi fejo, egy baba merleg, meg sok sokv viz anyukanak es kitartas. a 7-5-3-1 modszert ajanlom min. napi 2-3 alkalommal.

2015. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

minden babánál van olyan hogy többet sír, mert intenzív növekedési szakaszba lépett.

várj három napot és ha az állapot marad vagy rosszabb, akkor adj neki tápszert.

ha nem, akkor átáll a melled a több tejre és ő pedig jóllakik továbbra is a tejjel.

2015. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!