Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valakinek szoptatáskor...

Van valakinek szoptatáskor pisilési ingere?

Figyelt kérdés
Nekem ha szoptatok néhány másodperc után iszonyatosan erős pisilési ingerem van, ha 2-3 perc után nem rohanok ki pisilni, bepisilek . Mit csináljak?
2015. aug. 12. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel én rengeteg izet ittam a szoptatós időszakban, így mindig szoptatás előtt pisiltem, soha nem volt ingerem, csak a mérhetetlen szomjúság, így szoptatás közben is ittam a vizet, be volt készítve mindig
2015. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*vizet
2015. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*ja és első napokban a méhösszehőzódást idézi elő a szoptatás, hogy helyreálljon az anya szervezete, ez is járhat valamilyen érzéssel, én nem tudom, nekem valahogy nem volt, de akik mellettem szoptattak nekik fájt, vagy szúrt, nem is emékszem
2015. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!