Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsi mellből is rendesen...

Kicsi mellből is rendesen lehet szoptatni?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsik a melleim, és épp gyerekvállalás előtt állunk, de én aggódom, hogy megduzzad e annyira, hogy elég tejem legyen.
2015. aug. 24. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75 D-s mellméretem van, 4 hónapig szoptattam.

Barátnőm 70 B-s, ő másfél évig.


Tényleg nem a mellméreten múlik.

2015. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem okoz gondot. Megduzzadnia sem kell. Akkor is menni fog!
2015. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tejmirigyek számától és állapotától függ, nem a mérettõl. Nekem meg hatalmas van(95 G), mégis félek, hogy legyen tejem. :)
2015. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Épphogy A kosaras melltartót hordok, szoptatás alatt is csak épphogy B-s lett, 19 hónapig szoptattam. Egyáltalán nem függ a mellmérettől, ne aggódj!
2015. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekem előtt 70/A-s melltartót hordtam, már amikor nem valami kamaszoknak való top volt rajtam :). Négy gyereket szoptattam, mindegyiket 9-10 hónapig. Szóval nyugi, ez nem akadály!
2015. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Világ életemben kis mellem volt, mégis szoptatás előtt-után pluszban fejnem kellett, annyi tejem volt.:)
2015. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

70A-s kosaras melltartóban elvesztek a melleim. Onnan tudtam, hogy mégis vannak, mert menzesz előtt rettenetesen fájtak. Aztán a terhesség alatt végig. Szépen fejlődtek szülésig. Akkor a szülést követő 4. napon megérkezett a tej. Kisfiam a környék legcombosabb vasgyúrójává hízott tőle, mellette napi 3 dl ment az anyatejgyűjtőbe. Akkoriban azt hittem, hogy ez maga a csoda. Aztán a második babánál kiderült, hogy ennél is többre képesek. Napi 1 liter körüli tejet adtam le naponta 15 hónapon át rászoruló babáknak. (Na jó, az utolsó 3 hónapban kevesebbet.)

Lassan egy éve nem szoptatok. Mellméret: 75 A .

2015. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén kisebb cici tulajdonosa vagyok. Óriási lett a cicim, mikor beindult a tejtermelés (szülés után 2 nappal kb), rengeteg tejem volt az elején. Aztán beállt normálisra. Másfél évig szoptattam mind2 kislányomat.
2015. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!