Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Járt már valaki úgy, hogy...

Tünde1989 kérdése:

Járt már valaki úgy, hogy csak alva tudta megetetni a babáját?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos és nem hajlandó szopizni csak ha félálomban van.Szörnyű mivel mivel minden etetés előtt el kell altatnom.Ébren se üveget se cicit nem fogad el.Most voltunk bent 2 hetet a gyerek klinikán-e miatt, de ott se tudtak vele mit csinálni.Most haza küldtek minket.Ha elalszik és minden renben megy akkor egyszerre kb 100 milit szopizik(napi 600-700) mili között.De ha nem akkor inkább éhesen sír mint, hogy ébren egyen.Hozzátáplálást 2 hete elkezdtük, de a klinikán azt mondták hanyagoljuk egy ideig, mert akkor ml még ennyit se szopizott, és vizet se volt hajlandó inni.Tanácstalan vagyok, ha valaki járt már igy akkor kérem segítsen.Már beleőrülök ebbe.A súlygyarapodása is rosszul alakul, 3 hete csak 20 dg-ot hízott.

2015. szept. 1. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor sírjon. Hidd el, ha tényleg éhes, enni fog, ébren is.


Egyébként arra gondoltál már, hogy eltereled a figyelmét, pl. mese, és úgy eteted? Unokahúgomnál ez tök bevált, mert egyébként ő ment mindenfelé, egy percre nem állt meg.

Jó, reggel-délben-este leültettük magunk közé, de a köztes kaját csak így tudtuk megoldani.

2015. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam kiéheztetni de akkor inkább egésznap éhezik mint, hogy egyen.Amikor meg ébren cicire akarom rakni, vagy üveget adni neki feszít, örjöng, karnolászik, hadonászik.Próbáltam vele járkálni, ringatni, énekelni neki, de semmi.
2015. szept. 1. 09:21
 3/3 anonim válasza:
Mi lett a megoldás? Az én 6 hónaposom ugyanezt csinálja. :(
2018. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!