Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós melltartót keresek:...

Szoptatós melltartót keresek: kényelmes és tartós legyen. Ajánlanátok típust?

Figyelt kérdés

90C-s mellekre keresek szoptatós melltartót, de nem találok jót. Ekkora méretben már nem ártana, ha tartana is, különben tejjel tele csak lógnak majd (második babám, sajnos tudom. Az elsővel csak egy laza melltartót válaszottam, gyalázatosan nézett ki pólón keresztül is).

Szeretnék olyan melltartót találni, ami jól tart, emel picit, szoptatós, tehát lecsatolható, és esetleg nem is annyira csúnya. Az árát most nem annyira nézném, nagyon sokáig szoptattam az első babámat is, megérné nekem, hogy legyen 1-2 db strapabíró fehérneműm. Tudtok ebben segíteni? Merre érdemes keresgélnem?


2015. szept. 5. 23:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Jah, és ami külön kényelmetlen volt, hogy átlátszott a póló alatt, ha tettem bele melltartó betétet. Sokszor csöpögött a tej napközben, és ha benne volt a betét, akkor a mellbimbók körüli kör egyértelműen átlátszott a melltartón és a pólón. Nagyon kellemetlen érzés volt. Szóval ne legyen annyira vékony anyagból sem.


Ti milyet használtok?

2015. szept. 5. 23:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Valentin fehérneműboltban nagyon jók vannak. Nekem 90 H-I kellett. Kényelmes volt és jól tartott.
2015. szept. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Müllerben vettem szoptatós melltartót, ott a legnagyobb méretet - nem is tudom már, hogy van számozva, vagy csak xxl méretezés van rajta, de a legnagyobb kellett. Nagyon jó az anyaga, kényelmes, lecsatolható az eleje, nekem bevált. Azt nem tudom átlátszana-e a betét, mert nekem nem kellett.3-4 ezer ft körül volt.

Én is hasonló méretekkel rendelkezem, mint te. :)

2015. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban vettem Anitát, nekem nagyon-nagyon bevált, nem olcsó, de jó minőségű. Később vettem sportmelltartót is ilyen márkájút, azok is nagyon jók.
2015. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anitát én is ajánlom.
2015. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A H&M -ben vettem nagyon jòkat, igaz kisebb mèretre.
2015. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!