Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű/molett nők milyen...

Nagymellű/molett nők milyen melltartót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

elég molett vagyok, nagy a hasim, mellem: 95/DD.

Most hogy ilyen meleg lett, munkahelyemen, ahol folyamatosan mozgok a cicimés hasam dörzsölődik, és már véresre kidörzsölődött. nagyon fájt.


nem bírom elviselni azokat a melltartókat amikben van ilyen drót. próbálom mindig úgy beállítani a melltartómat ahogy csak lehet feszesre,nem lógnak túlságosan, de annyira éppen hogy ezt okozza :(

próbáltam direkt nagymellű nőknek szát specális tartót is ,de ugyanez van.


KÉRLEK segítsetek:( Nagyon szenvedek! Köszönöm :(


2015. júl. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem nincs ilyen problémám, nem túl nagy a cickóm, de nem gondoltál még rá, hogy elmenj valamilyen jó minőségű melltartókat forgalmazó üzletbe? Pl. Triumph.

Egy melltartóm van onnan, nem most vettem, de az még mindig melltartó és kényelmes is. Nem jön ki a drót sem,azt sem tudom van-e benne, és jól tart. Ha találnál egy kényelmes darabot, mondjuk be hintőporozhatnád a bőrödet mielőtt felveszed és mindjárt nem dörzsölné ki. Lehet többször is kell egy nap hintőporozni, de annyi baj legyen. Otthon aztán levegőztetheted.

2015. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is szerintem mèrd le,hogy a melled alatt! hány centi körben.Mert így elképzelve szerintem nagyobb a melltartó,mint a melled ezért érhet hozzá a hasadhoz,kibuggyan alóla.Megfelelő méretű melltartónál ilyennek nem lenne szabad előfordulnia.Nekem is nagy mellem van,DD kosaras szintén,viszont 75-ös,mert a mellem alatt csak akkora a körméret.
2015. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is azt gondolom hogy meretproblema okozhatja. Jo meretu melltarto megemeli annyira hogy ne erjen ossze. Testvermereteket probalj: 90E, 90F, 85F, 85G. Persze ahhoz hogy ilyeneket talalj rendes uzletbe kell hogy menj. Sportmelltartok is eleg jol tartanak pl Shock Absorber, de a legjobb/dragabb melltarto se er semmit ha rossz a meret!
2015. júl. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Én is a nagymellű,molett nő vagyok. Van pocim és a jelenlegi melltartó méretem 90/H. Nem tudom,te hol vásárolod a melltartókat,de én nem találok és nem is tudok sehol,csak kifejezetten fehérnemű üzletben venni melltartót. Szóval kínai,Kik,Tesco,stb. kilőve. Fontos a megfelelő melltartóméret és fazon,ami biztosan tartja a nagyobb cickókat (sem alul,sem felül nem lóg ki,lehajolásnál nem "folyik ki"). Nekem is volt olyan melltartóm,ami nem pont a megfelelő méret volt a számomra és annál valóban zavart a körmerevítő,de ha jó méretűt hordtam,ilen jellegű problémám nem volt. Ha nem tudod elviselni a merevítőset akkor a merevítő nélküli melltartók között kell megtalálni azt,ami a számodra a legmegfelelőbb. Kérd az eladó segítségét,mert magamról tudom,hogy egy jó,tapasztalt eladó nagyon sokat tud segíteni és olyan melltartót tud neked ajánlani,ami neked való és te szempontjaidat,igényeidet elégíti ki. Szóval szerintem nagyobb szaküzletben érdemes keresni,egy ügyes eladó segítségével. Plusz egy általam kipróbált és bevált dologot tudok ajánlani: fúj be a cicid alatt izzadásgátlóval. Nem fogsz ott izzadni,így a melltartó sem fogja úgy kidörzsölni a cicidet és a hasadat. Remélem valamennyire használható tanácsokat tudtam adni és megoldódik a problémád.
2015. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán egy sima, minden nélküli sportmelltartó segíthet :-( Jobbulást!
2015. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen amiket írtatok.

az a furcsa hogy eddig nem volt ilyen gondom,mostanában kezdődött pedig ez előtt is ez volt a méretem és ugyanilyen fazonokat hordtam.


esetleg tudtok konkrét üzletet ajánlani Komárom Esztergom környékén. vagy olyan üzletet ahol direkt nagy méretre lehet vásárolni ilyen minőségi holmit?


Nagyon köszönöm :(

2015. júl. 7. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A melltartók idővel kinyúlnak és nem tartanak eléggé. Tehát ami régen jó volt, most már lehet hogy nem jó.
2015. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4-es vagyok. Szerintem neten keress a közeledben nagyobb fehérnemű üzletet. Legutóbb én is ezt tettem. Igaz,hogy kb. 70 km-t utaztam,de méretpróba után katalógusból választottam ki a színben és fazonban nekem tetsző darabot. Kb. 3 hétbe telt,mire megérkezett,de még így is örülök,mert szép és normális,jó minőségű melltartóm lesz.
2015. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!