Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babátok rögtön elfogadta a...

A babátok rögtön elfogadta a Sinlacot?

Figyelt kérdés
A fiam 4 hónapos, és sajnos egy szopit helyettesítenem kell már mert kevesebb a tejem. A dokinénink ezt írta fel, és tápszert, de szívesebben adnám neki a sinlacot, mint a tápszert. Egy hete próbálkozunk, de nem sikerül megszerettetni vele! Próbáltam pépként (egy evőkanál+50ml víz), próbáltam cumisüvegből, hátha a kanállal van a baja, próbáltam amikor nagyon éhes volt, és amikor még nem volt annyira éhes, de semmi eredmény! Kiköpi, folyik mindenén, nem hajlandó lenyelni! Természetesen türelemmel vagyok felé, és nem erőltetem. Nálatok volt hasonló probléma? Hogyan oldottátok meg?
2010. márc. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éhes, és szopizni szertne, rakd sűrűbben mellre, hátha lesz több tejed. AMúgy azt csodálom, h a van olyan ygerek, aki megeszi, borzalmas íze van.
2010. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Na és a szaga? Szörnyű! De olyan sokan dicsérik, hogy mennyire szereti a baba!
2010. márc. 12. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sem ette, én is rosszul voltam, már a szagától is, meg alig bírtam megkóstolni, nem meleg-e. Így én nem is adtam. De ha éhes lenne, tuti megenné szerintem.
2010. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én keverem mindig valamivel. Mi már 8 hósak vagyunk többet eszünk. De megpróbálhatnád egy kis almával keverni hátha úgy elfogadja. Nekem nagyon szereti almával. A főzelékeket is ha nem nagyon fogadja el akkor almát reszelek bele, és mindjárt jobban ízlik neki!

Sok sikert

2010. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!