Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pár napja eszik a babam...

Pár napja eszik a babam tejpépet de-tt és du-n is egy szép adagot, nem kellene innia?

Figyelt kérdés
adnám neki a vizet de nem ismeri a cumisüveget csak szopizott előtte es cumit se kapott soha,kanalból meg kiköpi mert fura az ize meg neki,szoval akkor nem is kell neki inni talán?
2010. márc. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
És most is szopizik még azért? Próbáld olyan cumisüvegből adni, ami hasonlít a mell formájára, a mi babánk is csak azt fogadta el: NUK széles szájú cumisüveg. Szerintem kell a folyadék neki.
2010. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze szopizik meg sokszor,igazabol probaltam mar csöröspoharbol is meg a cumisüvegből is,akkor amikor neha(teljesen veletlem) rasziv rendesen fintorog es kiköpi.nem adjuk fel probalgatjuk talan...
2010. márc. 14. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igaza van az előttem írónak.Olyan cumit kell a cumisüvegre venni ami hasonlít a mell formájára. Az én kislányom nem issza meg a vizet. Mi már 8 hónaposak vagyunk. Amikor eszi a tejpépet utána "csak"1-2 korttyal lemossa, de nem iszik rendesen. Evés után 1 órával szoktam megkínálni és akkor iszik rendesen. Ugyanígy kell a tápszernél is.Meg persze majd a hozzátáplálásnál is. vagyis én csak a saját tapasztalatunkat tudom leírni.Evés közben és után keveset iszik, de kb. 1 órával a kajcsi után 20-25ml is megiszik. Én babateát szoktam neki adni, kicsit feltuningolva, vagyis fél literhez teszek 1 nagyon csapott kávéskanál cukrot (bár tudom, hogy nem kellene, de a teának annyira gyógynövény íze van, hogy csak a narancslé nem nyomná el ezt az ízt), és 1 naracs, vagy vérnarancs levét (a vérnarancsosnak jobb az íze).Így már megissza. Azért folyamodtam ehhez a megoldáshoz, mert nem szeretném, ha csak az ivóleveket inná meg.Mert azok nagyon tetszenek neki.
2010. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Nem csak az íze a gond, hanem hogy hideg a víz. Esetleg próbáld pohárból, először mindenhova megy. Ha nem fogadja el , akkor pedig gyümölcslevet, kicsit én meg szoktam melegíteni, úgy elfogadja. De kell innia, kell a folyadék a tejpép után.
2010. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!