Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Két hetes a babám és úgy...

Két hetes a babám és úgy vettem észre, hogy kisebb lett a mellem: a bal jelentősen, a jobb csak kicsit. Eddig szinte folyt mindkettőből, most csak a jobb csöpög. Beállt a kereslet-kínálat? Normális ez?

Figyelt kérdés
Szoptatás után nem sír- vagyis valószínűleg jól lakott, de a bal mell után hamarabb megéhezik( kb. két óra múlva, míg a másikkal tovább bírja). Mit tegyek? Szoptassak váltott mellből? Igyak tejszaporítót?
2015. okt. 4. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hetes a babám!:) valószínű, hogy kezd beállni a kereslet-kínálat! A helyzet nalunk is hasonlo, az egyikbol jol lakik, a masikbol nem! Habar amelyikbol keveset eszik az jobban be szokott durrani, mondjuk en fejek is pluszban.
2015. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah igen, en valtott mellbol szoptatok es nem iszom semmifele teat! Max sok folyadek!:)
2015. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még nem állt be rendesen,el telik pár hét mire be áll ha nem sír,akkor jól lakik.én váltott mellből szoptattam és eleinte tele voltam kérdéssel úgy ahogy te is,a maradékot szopi után próbáld le fejni,és fog termelődni helyette mire újra éhes lesz.TEj szaporító,hát ha iszol akkor a Mecsek teát válaszd,de ha csöpög belőle akkor van ott tej.Az én kis lányom 2 éves és még most is cicizik.Minden kezdet nehéz,de megéri.Remélem tudtam segíteni.
2015. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!