Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik ételtől van több...

Zsani vagyok kérdése:

Melyik ételtől van több tejetek? Tapasztalt anyukák irjanak

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy én szoptatok és észre vettem hogy ha krumli levest eszem több tejem van mint más ételtől, vagyis a krumli a tettes sztem, második gyermekem szoptatom most és kíváncsi lennék van e másnak is ilyen tapasztalata. A sörtől is több tejem van, aki tud nekem irni hasonlót az irjon :)
2015. okt. 27. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy mindegy mi az, csak szénhidrát legyen és folyadék. A krumplilevesed is ezzel összhangban áll. De nekem pont ilyen jó a tésztaétel és tea, vagy akármi más.
2015. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a rengeteg folyadék, mindegy mi, víz is jó. Gyerekágyas időszakban szerintem vagy 5-6 literrel megittam naponta.
2015. okt. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mondjuk igen iszok sokat is, és kicsi is sokat szopik :)
2015. okt. 27. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Sör, szénhidrát (tészta, krumpli), csoki, Karamalz - ezek mind meghozták a várt hatást.
2015. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én iszom Laktoherbet és Karamalzot is, és igen, tojásleves, krumplis tészta, slambuc stb., amitől sok teje van az embernek.
2015. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!