Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Összement mellbimbó: el fog...

Összement mellbimbó: el fog apadni a tejem? Utalhat erre?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az eddig "óriásira" duzzadt mellbimbó összement a terhesség előtti méretére.

Jelentheti ez azt, hogy el fog menni a tejem?


Sajnos a kisbabám betegsége miatt kb. két hete csak fejek, nem szoptathatom.


Sajnos csak 5-6 óránként van alkalmam fejni.

Nyilván egyetlen fejő sem érhet fel azzal, ha ő nyeri ki magának, így a mennyiség jóval kevesebb mint eddig. Durván a fele és azt is nehéz kifejni.


A mellbimbó változása jelentheti azt, hogy nemsokára még ennyit se tudok fejni?


2015. nov. 3. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ha fejed akkor lassan valóban el fog apadni, mert a fejés nem olyan alapos mint a cumizás. Nem lett kevesebb a mennyiség?
2015. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mellbimbó változása nem feltétlen jelenti azt,hogy elapad,de a csökkenés sajnos arra utalhat.

Mivel fejsz?Nem is lesz már lehetőséged szoptatni?Ha esetleg fejéssel kapcsolatban érdekel egy-két dolog,esetleg segithetek.Anyatejleadó vagyok,sokat fejek.

Üdv

2015. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos kevesebb lett. Összevissza csak napi 300-400 körül tudok csak fejni neki.


Medela mini electic-kel fejek. Onnan vettem észre, hogy "gond" van, hogy az M-es personal fit tölcsér hirtelen nagy lett és az eddig fájdalommentes fejés, most fájdalmas (cserélnem kellene S-es fejre).


Nem tudom, hogy meddig kell fejnem, mikor szoptathatom ismét (ha egyáltalán marad addigra tejem).

2015. nov. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!