Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma lemerült az elem a mérlegbe...

Ma lemerült az elem a mérlegben,1 hete eltörött az elektromos mellszívó, teljesen felborult a szoptatás mivel nem tudok mérni, hány percig szokott szopizni 14 hetes babátok?

Figyelt kérdés
Össze vissza szopizik nem tudom mérni..... viszont ő nem az a tipus aki abba hagyja ha elég reggelig is el lenne rajta egész hányásig... elötte időt nem mértem hanem közbe mérlegeltem
2015. dec. 13. 15:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt az ideje, hogy a gyereket figyeld, ne a mérleget. Nem fogja túlenni magát! Van olyan baba, aki 20 percig szopizik, van, aki egy órát, ezt nem lehet így meghatározni.
2015. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Már hogyne enné túl magát most pofáztam ömlik már vissza a hányás akkor sem hagyja abba csak jobban ismerem a saját gyerekem....komám hogy még ebbe a csoportba is a parasztság megy
2015. dec. 13. 16:59
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

Na... én meg azért méregetem, hogy eszik-e eleget! :o :D

Bárcsak attól kéne "tartanom",hogy túleszi magát.. ! :/ :(

2015. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy nem tudjuk megmondani, hogy mennyi idő alatt lakik jól a te gyereked. Én is mindig mértem, amíg szoptattam, így megértem, hogy rossz helyzetben vagy. Én a helyedben elküldeném elemért a férjem, vagy kérnék a szomszédtól kölcsön.
2015. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem sima elem való bele hanem a neten látunk csak ilyet ha párom haza ér vidékről akkor tud rendelni
2015. dec. 13. 17:38
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Figyeld a babàt. Hidd el, fogod làtni, hogy mikor elég.
2015. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"Már hogyne enné túl magát most pofáztam ömlik már vissza a hányás akkor sem hagyja abba csak jobban ismerem a saját gyerekem....komám hogy még ebbe a csoportba is a parasztság megy"


szép megnyilvánulás, igazán egyedi a stílusod.


Nem értem amúgy, hogy miért ne lehetne méregetés nélkül szoptatni, ezt egyébként sem lehet percre megmondani, van olyan baba, aki 5 perc alatt telekajálja magát, a másik meg 20 percig nyammog, 3 perc szünet, aztán még 10 perc...


Ha tényleg ennyire félsz a túletetéstől, csinálhatod azt, hogy a kimért adagokat adsz neki, megnézed mennyi az, ami szerinted elég neki-tehát amíg még nem bukja vissza, és annyit próbálsz neki adni minden etetésnél. Ez persze csak úgy megoldható, ha fejsz, és üvegből adod neki. Vagy ugye tápszerrel. Nem értem ezt a visszahányós dolgot se, vannak bukós babák, aztán pont. Gyenge a záróizom. De persze a te gyereked, te ismered. Vagy nem?

2015. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Még 1 szer irom eltört a mellszivóm isten örizz a tápszer ,hálistenek kis formás baba nem olyan felfújt lufi mint a többi a feje is a teste is sokkal másabb mint a tápszereseké
2015. dec. 13. 18:23
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel is lehet ám fejni...nem volt mindig mellszívó.
2015. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan felfújt lufi mint a többi a feje is a teste is sokkal másabb mint a tápszereseké


Ritka bunkó vagy. Szegény gyereked :(

2015. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!