Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela Swinget vennétek, vagy...

Medela Swinget vennétek, vagy más fajtát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni elektromos mellszívót, és egyelőre erről olvastam a legtöbb jót, érdeklenének a tapasztalatok, volt-e valakinek esetleg rossz tapasztalata vele, mert itt eddig szinte csak jókat olvastam.


Ha másikat vennétek inkább elektromosból, akkor melyiket?



2015. szept. 30. 10:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokaknak bejött a kézi, de csak elektromossal kapcsolatos válaszokat kérnék:)
2015. szept. 30. 10:43
 2/8 LadyLoss ***** válasza:
100%
Én második babánál vettem, mert az elsőnél kézim volt, ami szxrt se ért. Megvettem előre, és hála istennek, mert úgy alakult, hogy szülés után 2 nappal már kellett, mert nem lehetett velem a babám. Csak dicsérni tudom, nekem nagyon megérte, és a fokozatállítása külön szuper. Azóta is használtam többször. Óriási előny, hogy nem kézzel kell pumpálni, hanem csak max masszírozni a mellet, vagy hátradőlni és tv-t nézni közben. :)
2015. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem kézivel egyszerűen nem jött ki a tej, sehogy. Szóval kicsit aggódnék lutrira beszerezni egy ilyen hasznàltan is 30 ezres készüléket. Kölcsönkérni kipróbàlni, vagy kölcsönözni nem tudsz, amìg ki nem derül, hogy neked valóban bevàlik-e? Talàn a védőnőd is tud ebben segìteni.
2015. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ajándékba kapjuk, ha nem jön be, eladhatjuk, és vehetünk másikat. Remélem azért az elektromossal kijön:)
2015. szept. 30. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, megérte nagyon, s a többi babánál is jól jöhet majd.
2015. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elektromossal nem.jön ki, akkor csak a kezed marad :) de kevesen vagyunk ilyen hülyén összerakva, szóval hajrà. Nekem 2 ismerősöm hasznàlta, mindegyikük oda-vissza volt érte :)
2015. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen,én is a furán összerakottak közé tartozom...Nem tudok mellszivóval fejni,mivel annyira szűkek a tejcsatornáim,hogy nagyon nehezen jön a tejem.3 féle mellszivót is kipróbáltam,de maradt a kézi fejés(napi 1 liter,16 hónapig-anyatejleadás).Maximális fokozatra meg nem akartam felvenni,akkor már leszakitja a cicimet és féltem,hogy nagyon kinyúlik.Egyébként nagyon jó gép,akinek könnyebben jön a teje,valami kincs lehet.

Üdv

2015. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt sima kézi mellszívóm, aztán egyszerűbb elektromos. Mivel ipari mennyiségű tejem volt, kipróbáltam a Swinget. Nagysagrendekkel volt jobb ezzel fejni. Használtan vettem,egy éven át használtam napi 5-8 alkalommal, és kifogástalan állapotban adtam tovább.
2015. okt. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!