Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kislányom 2és fél éves olyan...

Kislányom 2és fél éves olyan szinten cici fuggo h ejszaka rajta cumizik probaltam mindent nem jott be probáltam h apa bujik oda v én v kakot adtam neki v be kentem letorli es cicizik tovabb ha nem adok orjong. Mit tanacsoltok mit vessek meg be?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem engeded tovább cumizni rajtad és megvárod, mire kiörjöngi magát. Két nap alatt leáll! (Az nem segít ugyan rajtad, de eleve nem lett volna szabad erre rászoktatni!)
2015. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Erre mondják azt, hogy van, akinek nem való gyerek... egyszerűen nem adsz neki és kész! Ennyi! Ahogy az első mondta, két, vagy három nap és leáll. Miért a gyerek irányít téged?
2015. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Keress meg egy ibclc szoptatási tanácsadót. Vannak akik online is adnak tanácsot. Ők már sok ilyen esetet láttak, biztos hogy tudnak olyan módszereket ajánlani, amivel a lehető legkevésbé fájdalmas módon elválaszthatod a kislányodat.
2015. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem látom akkora tragédiának, mivel három gyerekem közül kettő szintén sokaig pontosan ilyen volt😊

Teged zavar vagy masokat?

2015. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Elso ketto valaszoloval ertek egyet..en is igy csinaltam.Igaz nem 2.5 evessel! 2-3 nap es eszebe se lesz :) A sajat agyban alvast is igy csinaltuk. 2 ejszaka sirt 3. on meg mintha mindig is a helyen aludt volna! Legyel kovetkezetes.Nem konnyu de megeri :)
2015. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Éjszakai gondoskodás könnyek nélkül c. könyvben tök jó tanácsokat találsz erre vonatkozóan. Én is IBCLC-t kérdeznék amúgy. Amíg mindkettőtöknek jó, addig nyugodtan szoptass, tök mindegy mennyi idős. Ha már neked kellemetlen, akkor valami humánus elválasztással kéne inkább próbálkozni szerintem. Ami lehet, hogy nem 2 nap, hanem 2 hét, de legalább nem üvöltve történik.
2015. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
3. vagyok. Ha már ilyen jól le lettem pontozva, mindegy, leírom ezt is: egyetértek azzal hogy van akinek nem való gyerek... mégpedig azoknak, akik szerint erre a problémára az a megoldás, hogy üvöltsön 3 napig a gyerek. Kívánom hogy egyszer legyen olyan problématok, amit mások azzal akarnak megoldani hogy sírjál azt' majd elmúlik... Barbárok vagytok.
2015. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Hátha ha te nem készülsz ki, akkor hagyd. Viszont,ha zombi vagy, akkor ideje lenne leszoktatni.

Barátnőm fia is nagyon cicifüggő volt, viszont jött a bölcsi két évesen. Félt,hogy mi lesz, de szinte gond nélkül elfogadta a gyerek,hogy napközben nincs cici. Éjjel még egy darabig kapott, aztán a barátnőm szépen elkezdte egy kis kakaóval leszoktatni. Aztán pár hét után a kakaót felváltotta a víz. Nyilván volt nyafi, de ki kellett bírni. Most már a víz sem kell neki nagyon éjjelente.

2015. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Remek. a melled ugy fog kinezni mint egy ures dohanyzacsko es van egy 2,5 eves fogakkal rendelkezo gyereked aki jateknak hasznalja a melledet, es meg hisztis is. nem kell bevetni semmi ne add a melledet a szajaba . ennyi. ha ordit majd abbahagyja es kesz.
2016. márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Negatív kommenteket nem kértem.... Ne itelhuk mar mrg igy h kinej valo gyerek es kinek nem.... Saját házunk táján soprogessunk...
2016. ápr. 4. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!