Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, ti szoptató...

Szoptatós anyukák, ti szoptatós melltartót hordotok, vagy hordjátok a régi melltartóitokat? Úgy értem ami merevítős, esetleg szivacsos?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem a régit, azokba nem férek bele. Itthonra kényelmeset, merevítő néküli, nem szoptatós melltartót hordok.
2010. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatós melltartó nagyon kényelmetlen volt, kb kétszer volt rajtam, aztán visszavettem a régieket, illetve vettem pár nagyobbat.
2010. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kórházban használtam,aztán itthon az első napokban,meg éjjelre amég nagyon folytak a melleim.Amugy ha elmentem valhova nem azt használtam.
2010. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
A merevítős melltartóimat akkor veszem fel, ha "valahogy ki akarok nézni", mert az E kosaras melleim más fajtában nem túl attraktívak. Van egy pár szoptatós melltartóm, igaz, olcsó fajta, de három hónap alatt eléggé tönkrementek, hamarosan ki fogom dobni őket. Ezeken kívül két sportmelltartót hordok még itthon, azok se kényelmetlenebbek nekem, mint a szoptatós. Csak vállpánt letol, cici előhúz, aztán már mehet is a szopi. Bár én ezt a merevítős melltartómmal is mecsinálom. Szóval úgy döntöttem, hogy nem fogok több szoptatós melltartót venni, én megoldom anélkül is. Ja, a régi melltartóimat persze nem nagyon tudom alkalmazni, mert D-sek :o) csak amit a terhesség alatt újonnan beszereztem.
2010. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szoptatós melltartót hordok, merevítős rendeset csak akkor veszek fel, ha elmegyek itthonról két szopi között, de akkor sem mindig, mert alig fér bele betét. A tej meg folyik...
2010. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csak szoptatósat használok. Van 2 darab Triumf, ezek már kiszolgáltak egy másfél évig tartó szoptatást, és még mindig tök jók és kényelmesek is. Érdemes a drágábbat megvenni egyszer, mint többször az ócskát.

A régi melltartóimba majd szoptatás után férek bele.

2010. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szoptatósat használok itthon is,nagyon kényelmes.én olcsót vettem,de semmi baja nincs.
2010. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülés előtt vettem 2 olcsóbb szoptatós melltartót (2500 Ft volt darabja ), de annyira bevált, hogy még szülés után is vettem belőle párat, ezeket használom azóta is, most 10 hónapos a kisfiam. A régi melltartóim egyáltalán nem kényelmesek, azokat majd csak a szoptatás befejeztével fogom hordani.
2010. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!