Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szeretnem hogy beinduljon...

Ha szeretnem hogy beinduljon a tej, akkor naponta hanyszor es milyen hosszu ideig kell cicire tenni, ugy hogy semmi nem jon a mellembol?

Figyelt kérdés
1 napja szultem, csaszarral,
2016. jan. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Még beindulhat, minél többször rakod mellre annál jobb, kb fél óra, nekem ennyit mondtak, 6 hónapja szültem, szintén császárral, de nekem sajnos nem indult meg, pedig mellszívóval is próbálkoztam.
2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor tedd mellre, amikor csak lehet! Nekem két császárom volt, az első után a második napon lett tejem, a második után, úgy igazán a negyedik napon indult meg a tej! A babáim az első napokban tulajdonképpen rajtam lógtak, amikor épp nem aludtak... Szóval sűrűn szopizzanak! Még beindulhat!
2016. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni napokban volt olyan nap, hogy 1-1,5 óránként mellre raktam és ameddig szívta, hagytam (volt előtejem).
2016. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi még legalabb 1-2 nap mire belovell:) ha nem ebred magatol.cicizni, 2 orankent tedd kb mellre.

en kb 25-30 percre adtam neki oda, elosor 15 percre az egyiket majd 10-15 percre a masikat. kovetkezo szopit mindig azzal kezdtuk amelyikbol utoljara evett hogy ne maradjon bent a hatso zsiros tej

2016. jan. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minnél többször,minnél több idei,de ilyenkor még érézkeny a mell,a maratoni szoptatásokkal picit várj, első héten teljesen jó a max 20perc/mell mert hidd el,szokni kell még
2016. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!