Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy mellből szoptatás?

Egy mellből szoptatás?

Figyelt kérdés

Egyik mellemből elapadt a tej, a másikból még ha keveset is, de tudok szoptatni. Fejjem az elapadtat, ha se csomót, se telítődést nem érzek kb. 2 hete, de ha nagyon erőltetem (elektromos mellszívóval) 10 és 50 között azért jön belőle, de ha napokig semmi, akkor sincs semmi baljós tünet.

(Az előzmény annyi, hogy ahogy hazajöttünk a kórházból begyulladt az egyik mellem, és hiába lettünk túl rajta, attól kezdve sohasem volt benne annyi, mint a másikban. Az utóbbi időben viszont annyira kevés, hogy már elvenni sem volt hajlandó, nyilván ez okozta a teljes leállást. Most fél éves a kisfiam, tápszerrel és hozzátáplálással pótolunk.)


2016. jan. 28. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kérdés, h azért akarsz fejni, hogy legyen tej, vagy azért fejed, hogy nehogy begyulladjon?


utóbbi miatt sztem felesleges, elég akkor, ha érzed, hogy kell, mert csómó van, fáj, feszül.

előbbi miatt pedig nincs az a mellszívó, ami versenyre kelhet a babával ;)

szóval ha van hozzá türelmed, másik cici és tápszer után kis komfortszopizás hatásos lehet :)

2016. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két hetesvolt az első babám mikor mellbimbó sebesedés miatt elutasította a bal mellemet, utána 2,5 évig szoptattam 1 mellből (6hónapig csak anyatejes volt) a balból teljesen elapadt, nem is fejtem. Pontosan mi a kérdésed?
2016. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!