Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bufizettek mindig, minden...

Bufizettek mindig, minden szootatas utan?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos?
2016. febr. 3. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. Nagyon fontos. Ha a levegő beszorul, akkor hasfájást is okozhat. Valamint ha később jön ki, amikor már letetted aludni, a büfivel vissza is jöhet a tej, amitől meg is fulladhat.
2016. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
eléggé ha nem akarod a kólikát és a vele járó 6-8 órás éjszakai ügyeletet :( legalább két böfit kell várni akkor is ha 15 percig tart
2016. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, muszáj csinálni.
2016. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kiszonom, akkor olvasok egy kicsit hogy kell helyesen!
2016. febr. 3. 18:44
 5/7 Lina63 ***** válasza:
Meg lehet kövezni, de én nem büfiztettem. Kb 1 hósan hagytam abba, mert mindig óriásiakatt bukott (száján orrán egyszerre), amint nem büfizett semmi nem jött vissza, és pocakja sem fájt.
2016. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem is lehet, én is korán abbahagytam, az alábbi okok miatt:


1. Semmilyen módszer nem vált be a kicsalogatására.

2. Ha éppen sikerült büfiznie és buknia, az általában felzaklatta, és utána mással nem lehetett megnyugtatni, csak szoptatással.

3. Ha szoptatás alatt elaludt, vagy alvásközeli állapotba került, akkor a függőleges testhelyzetben felébredt, felélénkült, nem lehetett máshogy elaltatni, csak újabb szoptatással. Ha viszont büfiztetés nélkül tettem le, akkor órákig aludt. A hasa sosem fájt.

4. Ja, és nem egyszer volt olyan, hogy letettem hasra, mert ő csak úgy tudott feküdni, és akkor böfizett, amikor leért az ágyba, előtte a karomban meg véletlenül sem.


Elfogadom egyébként, hogy a mi esetünk valószínűleg egy ritka kivétel, és a legtöbb gyereknél fontos és jó dolog a böfiztetés.

2016. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is elég hamar abbahagytam a büfiztetést. Szerencsére nem volt hasfájós a kisfiam. Ha hasfájós lett volna,akkor persze büfiztettem volna. Így letettem szoptatás után aludni, a szoptatás végére általában elaludt.
2016. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!