Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek terhesség alatt nem...

Akinek terhesség alatt nem nőtt semmit a melle, nem is feszült, és nem volt előteje, tudott szoptatni?

Figyelt kérdés

Nem nőtt a mellem (igazából szerencsére, mert nagyok), egyáltalán nem feszült vagy fájt soha a terhesség alatt, és előtejem sincs.


Akivel volt ilyen, annak ez befolyásolta nálatok azt, hogy jött-e tejetek, vagy mennyi ideig?


37hkm



2016. febr. 22. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem kis melleim vannak, nem nőttek terhesség alatt, viszont szülés után a 3. napon ötszörösére nőttek, alig hittem a szememnek mikor megláttam a tükörben, konkrétan úgy néztem ki mint Pamela Anderson :-)) (komolyan), tele volt tejjel a cicim. 22 hónapos koráig szoptattam
2016. febr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11: remélem, csak a melled nézett ki úgy, mint Pam:)))
2016. febr. 22. 19:16
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják nincs összefüggés, de én nem tudtam szoptatni.
2016. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi osszefugges nincs
2016. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nos, nekem sem lett tejem. De ettol meg persze lehet, nincs osszefugges. Tapszeres lett a picink, szerencsere a vedononk es a gyerekdoki is nagyon tamogato es nem eroltetnek semmit.:)
2016. márc. 12. 21:17
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi idős, hogy így ki tudjátok már jelenteni, hogy nincs tejed és már nem is lesz? Nekem is napok kellettek, kínlódtam az elején rendesen, tápszereztünk, aztán beállt magától.
2016. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16: bocs, nem vettem észre, hogy írtál.:) akkor, mikor írtam, 2 hetes volt a bébi.:)
2016. ápr. 6. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!