Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire figyeljek oda szoptatás...

Mire figyeljek oda szoptatás során, alatt?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, már a 32.hétben vagyok, de annyi sokszor jár az eszemben a szoptatás,hogy nehogyelrontsam megint.

Első kisfiam nem akart szopizni, a kórházban azonnal cumisüveget és tápszert adtak neki,mire megindult a tejem (3.ik kórházi napon), addigra fiam megszokta nagyon a cumit, és mikor már csak a cicimhez raktam ordított,nem akart szopizni,kiköpte, meg sem akarta szívni rendesen. Maradt a fejés amibe 1 hét után belefárdatam és iszonyatosan fájtak a melleim tőle.


Lehetséges,hogy hamarabb lesz most tejem és nem kellesz a cumihoz,tápszerhez folyamodni?

Mire ügyeljek majd oda?


2016. márc. 21. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Vigyél be szoptatásbarát etetőeszközt (pohár vagy Medela etetőfej) és abból etesd!

Nem feltétlenül lesz korábban tejed.

2016. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már az első nap tedd mellre akkor is, ha nem jön belőle semmi, és utána minden nap amikor csak lehetőséged van rá. Ettől még valószínűleg fájni fog, akár még ki is sebesedhet a melled, de pár nap - max. egy hét alatt hozzá szokik és elmúlik a fájdalom is.
2016. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!