Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szoptatok, és fáj a mellem,...

Ha szoptatok, és fáj a mellem, akkor kihez kell fordulnom?

Figyelt kérdés

Elég csak a védőnőhöz, vagy házi orvos?

Amúgy nincs begyulladva. De az egyik mellemben jobban termelődik a tej. Kb mindig a duplájára duzzad a másiknál. Néha keményedik is, de a babám mindig kiszívja, vagy kifejem. De szopi utan, mikor kiürül, akkor is nagyon fáj. Nem a mellbimbóm, hanem az egész mellem. Meg is van repedve. Sőt viszket is, de az gondolom azért ahogy feszül a bőr.

Nem is tudom, hogy fogalmazzak, de olyan mintha a nagy mennyiségű tejtől megszakadt volna a mellem.



2016. ápr. 28. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
én anno a nőgyógyászomhoz mentem hasonlóval.
2016. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Védőnőhöz szerintem, én most mellgyulladással fordultam hozzá és nagyon kedvesen ,alaposan elmondott mindent.
2016. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
védőnő, szoptatási tanácsadó. Háziorvos akkor kell,ha begyullad és nem múlik,lázat okoz és kell már rá antibiotikum is. Nekem is 2-3x volt begyulladva,érdekes az egyikben dupla annyi volt mint a másikban akármit is csináltam.
2016. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!